Videti jedan post
Star 21.11.2011, 16:22   #10
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Huuuuh... maloprije si zakljucio da je moj prilaz rjesavanju problema, precizan, matematicki i dijalekticko-materijalisticki. Tacno, jadan sam i zalostan jer ne znam drugacije. Radi toga cu i ovoga puta tako, pa cu ti odmah vjerovatno pokvariti raspolozenje. Ta audio konfiguracija operativnog sistema nece ici bas tako lagano. Te sve priglupe i nebulozne price po netu da treba aktivirati background servise umjesto programa, pa iskljuciti Aero i sve ce da radi k'o bomba, ne piju vode jer su to samo bajke za trogodisnjake. Operativni sistem treba detaljno spremiti (citaj: konfigurirati) prije same instalacije, za sta postoje prikladni programi. Ovo je veoma komplikovan posao i samo onaj ko se tim detaljno pozabavio na najvisem nivou moze da dobije prave rezultate. U pitanju je stotine stavki koje treba obraditi u tom procesu pa onda tek napraviti instalacioni Windows 7 DVD za audio. Ni ja tebi necu da pricam bajke pa ti kazem da nece ici bez toga da potrazis nekog ko to zna da uradi ali samo nekog ko je specijalizovan za audio konfiguraciju ili da kupis vec gotov audio windows. Druge nema, a sve ostalo bi bila dezinformacija sa moje strane jer neces ti sa tim PCom da se igras po dnevnoj sobi nego da sviras i to, znas i sam, ponekad i po dvadesetak sati bez prekida. Tu onda ne moze da bude nikakvih kompromisa. To mora da bude top.
Naravno da ti savjetujem da koristis taj PC za muziku i to na Win 7 64Bit a pogotovo sa tog SSD diska. Dalja procedura, posto nabavis taj Win 7 za audio, je da otkacis sve ostale diskove, ostavis samo taj SSD a dalji proces instalacije znas. Kod instalacije drugog sistema ces prikaciti drugi HD a sve ostalo otkaciti i po istom postupku dalje. Tek kada zavrsis i tu drugu instalaciju onda mozes da prikacis sve ostale diskove a onda da iz svakog od ta dva sistema odredis koju particiju, kojeg diska ces vidjeti iz odredjenog operativnog sistema. Ovo ti savjetujem da ne bi doslo do nezeljenog ostecenja jednog sistema iz drugog.

Promijenjeno od tranzit (21.11.2011 u 16:26 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
djlabomi (21.11.2011)