Videti jedan post
Star 13.10.2011, 12:54   #5
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

uh da te lazem ja nisam toliko strucan,ja sam mu vise ukazivao kako bi zvuk trebalo da "izgleda",a drug se dosta razume u to,i on je cackao po skretnic i pokusavao da postigne to sto sam mu rekaoi,i objasnjavaio mi u sustini sta kako tu fukcionise,ja znam samo generalno sta je uradjeno...uglavnom,dodao je oko 3,4 kondenzatora na skretnicu,to znam,ovaj za bass je dosta skup,zatim dodao dva komada za regulisanje srednjih,i mislim da je za viskore promenio i kalem i neki konderzator (mozda lupam)...ja sam sad mozda lupio nesto od ovoga,jer se tacno ne razumem u komponente koje je stavljao,znam samo od prilike,a vise paznje sam obracao na sam zvuk..u svakom slucaju rec je JRX 100,nije 115,i ta kutija sad vec zadovoljavajuce svira,konretnije..nisam testirao njene granice,ali po meni na onoj kutiji ipak je manjak bass,to jest nije da je toliko los u zvuku,ali dosta manjka na snazi,nema dusu..opet kazem nisam testirao granice drajvera,mada to bi mu bilo i zadnje,ali u ovakvom stanju bih,ako nesto treba od zvucnika da se menja,ipak promenio bass,jer je slab..e sad moguce da bi drajver crkavao,ali to moram da ispitam..Aleksandre pitacu druga tacnije sta je uradio,pa cu napisati...generalno covek mi je rekao da moze da se igra s frekfencijama kako hoce,koju treba ugusice,koju treba pustice kolko treba, bar po njemu,koliko je sad to za kutiju dobro,videcemo..pitacu pa cu napisati...pozdrav

P.S.Aleksandre na sta si mislio kad kazes da je JRX 100 kompletna serija???
Pozdrav jos jednom

Promijenjeno od Milan$ (13.10.2011 u 12:55 sati)
Milan$ je offline   Reply With Quote