Videti jedan post
Star 22.01.2011, 23:02   #15
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od alenmo Pokaži Post
pedja svaka ti cast...jos su sad poceli da nabavljaju orginalne matrice sa vokalima pa to moze i najveci levat da provali kako ne sviraju..najzalosnije kad dodje neka zvijezda da gostuje i ono kao dovede klavijaturistu i onda taj lik pusta matrice komplet sa vokalima..
ja licno takve ljude ne mogu da nazovem kolegama jednostavno treba takvim ljudima zabraniti da nastupaju i varaju narod !!!
A ti moras da budes svakom loncu poklopacDaj covjece znas li ti ikad i bilo gdje u nekoj od tema na yu-midiju da nekom kazes lijepu rijec ili neki savjet?Gdje god sam citao tvoje postove iz tebe samo izvire neka mrznja i prvi si tu da nesto napises cim se radi o nekom tracu ili olajavanju drugih.


A sto se tice fajlova i ja mislim da nije uredu da neko staji za klavijaturom i pusta citavo vrijeme fajlove dok ima nastup i glumi muzicara...naprotiv ako covjek je samo pjevac i pusti matricu i drzi samo mikrofon a ne glumi za kljavom da svira..onda nemam nista protiv ako pusta...Ako se tako svidja publici da je on pustio matrice na leptopu i rastura dok pjeva mogu samo da kazem svaka mu cast....poooz

Promijenjeno od zeljko (22.01.2011 u 23:03 sati)
zeljko je offline