Videti jedan post
Star 29.10.2010, 14:53   #14
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Paa,jesi ga malo zakomplikovao A sad cu malo ja To sto ti zelis,ako sam te dobro razumeo - na zalost ne moze: koliko sam shvatio,ti bi da u SOUND efektiras boju a kad tu istu boju povuces da sredjujes performanse ostanu ti isti efekti iz Sound-a i + stavis C i D efekte na sve to? To ne moze..Kako efektiras boju u sound tako ostaje tamo,a kad u Style Play u performansama pravis boju i povuces je iz Sound-a ona dolazi odande bez efekata,tj.na nju uticu samo C i D efekti ako su dati u samoj performansi....OSIM sledece situacije:

U Global pod LOCK imas stavku Upper FX's ...kad je ta opcija odkljucana onda kad pozoves boju iz Sound-a ,a ti si u performansama-automatski C i D efekti vuku postavku efekata za tu boju kako si je sredio u SOUND...Znaci,na primer,ako si neku harmoniku u SOUND sredjivao sa hall i 7EQ kao sto si spomenuo,ako ti je ova opcija otkljucana i u performasi ako povuces tu harmoniku iz Usera,povlace se i efekti zajedno s njom,ako je Upper FX zakljucan onda boja dolazi suva,a ti je sredjujes,tj,stavljas C i D efekte....

Al sam ga zamrsio Valjda ti je jasnije sada
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Vex za ovaj koristan post:
Burli (29.10.2010)