Videti jedan post
Star 29.07.2010, 19:39   #3
djlabomi
Vredan član društva
 
djlabomi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Serbia
Postovi: 105
Downloads: 690
Uploads: 0
Rekao HVALA: 48
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: klavijature
Interesi: sport, multimedia
djlabomi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma, u redu, znam da je približno dupla razlika u ceni.
Kakve dirke volim, i to mi je nebitno, jer ja moram da tražim dirke koje više odgovaraju interpretaciji folk muzike, što bliže harmonici. Naravno, da nemam velikih (dinamičkih) ograničenja pri sviranju klavirskih deonica.
Vrlo mi je bitna i softverska pouzdanost, koliko često je moguće raditi update same sprave, ima li bilo kakvih "bagova", ... Gde bih eventualno mogao da učitam neke glomaznije i kvalitetnije semplove (recimo nešto od VST instrumenata), a da se klavijatura ne ponaša kao "tegljač" prilikom učitavanja, već da ih istovremeno pozove.
Hardverski... Imao sam ranije loših iskustava sa nekim klavijaturama po pitanju čestih kvarova komandnih tastera i mikroprekidača. Potrebno mi je da ne moram da vodim evidenciju koliko sam puta koji taster uključio ili isključio u toku celodnevnog nastupa. Podrazumevam, naravno, neki redovan servis nakon određenog (velikog!) broja radnih sati.
u stalnom sam manjku sa vemenom i nisam u situaciji da provodim dan-noć praveći adekvatnu boju i terce. Znam da za Triton-a ima more solo boja na tržištu, terci... Motif i Fantom, što se toga tiče, nisu u toj meri zastupljeni sa ponudom urađenih "ključ u ruke" boja. Treba li to da mi bude presudno?
Sad sam možda predetaljan...
djlabomi je offline   Reply With Quote