Videti jedan post
Star 26.03.2010, 21:04   #5
Cherry
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2010
Mjesto: BGD
Postovi: 2
Downloads: 17
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: MODX
Cherry befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Blinzeln Hvala...

Pozdrav,

hvala na brzim odgovorima ali ovo sto sam ja video je u stvari obicna SD card koja ima 2 Gb i nema potrebe da joj se pristupa kao pojedinacnoj 1,44 disketi. Bitno je da svi fajlovi budu u ROOT-u SD card-a i to je to.

Cak i ono sto je malo neverovatno, omogucava i snimanje npr. midi fajla na istu...

Da, jos samo da dodam da se navedeni uredjaj koristi kod npr. Atari, ZX spectrum , Commodore kompova koji su imali FDD kao varijantu za ucitavanje podataka. Naravno, to se odnosi i na klavijature.

U ponedeljak cu pokusati da Vam dam prave linkove, koji detaljno objasnjavaju sta i kako...

Molio bih vlasnike E2 ako imaju stogod od softvarea ili preporuka za ovu klavijaturu da je 'dobace', bicu veoma zahvalan.

Drago mi je sto ste mi objasnili kakve uredjaje ste vec imali prilike da vidite ili koristite umesto FDD-a.

Pozdrav svima

PS. Umalo da zaboravim, psotoji i neki open source software koji eliminise neophodnost tzv. 'parcelisanja' na 1,44Mb delove...
Dodato:
evo opet se javljam i mislim da ima sanse da nesto napravim...

http://uanr.com/sdfloppy/

na gornjem linku je pokazano kako se na linksys prikljucuje SD card da bude jos zanimljivije, kolega i ja smo to probali i to radi, e sad, sad moram da potrazim nacin da to realizujem na mojoj staroj klavijaturi, jer je ova nova pa samim tim i pod garancijom...

Hvala svima...

Promijenjeno od Cherry (30.03.2010 u 21:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Cherry je offline   Reply With Quote