Videti jedan post
Star 31.01.2010, 16:47   #10
smt2
Drugar foruma
 
smt2's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.03.2008
Mjesto: Frankfurt (Zenica)
Postovi: 89
Downloads: 666
Uploads: 6
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha t2 + Korg Lee
Interesi: Muzika
smt2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
smt2 pošalji poruku preko MSN messengera smt2 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E pa brate samo da dodam.Nedajem ja ovde nikakvo pravdanje nikom.Ove midi postavke sam kako velim sam razotkrio samim proucavanjem i ajmo reci cackanjem instrumenta kojeg imam odkako postoi ime Tyros...Dakle i ovde medju vama koi ste se sada oglasili ima onih koima sam vec pomogao i ovu midi postavku dao poklonio ili sta vec.bilo da se radi o Tyrosu 2 ili Tyrosu 3.Nebi da imenujem jer sam mnoge i zamolio da o tome nepricaju dalje ali se osecam duznim sada objasnjenje.Midi postavka je uistinu sve ono sto sam vec rekao nesto nenadmasno.Dakle neradi se ovde o nekim novokomponovanim tercama vec kao sto moj drug Emir Totic vec rece sasvim obicne midi terce koje funktionisu besprekorno uz odgovarajucu midi preradu i postavku koju sam sam razotkrio dakle odgovorno tvrdim da mi tako nesto niko nije pokazao niti poklonio niti postoi neko yamaha objasnjenje...nesto slicno onoj postavki koja kruzi nainternetu ali velim nedovoljna...ostalo sam vec rekao ...smatram da bi trebao da podelim svoje znanje sa vama...i to cinim i dosad bez ikakve koristi i novcane naknade daleko bilo...vec delim sa svoim prijateljima i koime tako smatraju i da budem iskren tako ce i da ostane...ovo ce itako vremenom da procuri i nemam nista protiv svi koi su dosad dobili moju midi postavku evo javno kazem neka slobodno postave i okace ovde na forumu dakle svi oni koi smatraju da gresim neka dele i daju ja ne.Nedam svakome a posebno ne onima koi bi sve gotovo na tanjiru a takvih ima mnogo...poz...
smt2 je offline   Reply With Quote