YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Gernos 2,problem sa učitavanjem pojedinih semplova? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=34717)

tonijo 28.04.2025 20:43

Gernos 2,problem sa učitavanjem pojedinih semplova?
 
Da li netko od vas ima sličan problem, dosta DX 11 sounda koji su mi potrebni, točno 2...:))) mi uopće dobro ne rade na Genos 2, odnosno ne radi samo najgornja oktava, izboličava ton, neupotrebljivi su, isti ti soundi mi na Tyros 5 rade perfektno kao i na Korgu Nautilusu, isti semplovi, samo u AwaveStudio su konvertirani u odgovarajući format.

Da stvar bude složenija zadnji put kad sam instalirao preko YEM-a svoj PACK sounda koji koristi su svi radili bez greške, ali sada opet taj isti PACK kada učitam ne rade samo DX kako treba.

Inače učitavam PACKOVE preko WI FI STICK-a, ali sam probao i preko USB sticka i opet ista stvar??

korg_man 30.04.2025 07:10

Ista stvar je i kod mene za jednu DX boju na Genos1. Naime, bio sam tester SXwave seta za Tyros5 i na Tyros5 ta boja radi normalno, a na Genosu brlja tonove; izbacuje neke čudne zvukove.
Nisam se uopće trudio popraviti tu boju.
Možda da probaš složiti tu boju ponovno u YEM-u.

tonijo 30.04.2025 07:34

A moram probati, nema izbora.

Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk
Dodato:
Rješeno, ponovno semplirano u YEM-u' sada radi bez greške


Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk


Trenutno vrijeme na Forumu 21:33

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org