YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Korg i30 ili Roland e50 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=24989)

husicelvir 17.03.2013 13:35

Korg i30 ili Roland e50
 
Ljudi treba mi pomoc kupio sam korg i30 i zadovoljan sam sa njom ali problem je u tome sto je previse komplikovana i tako da kazem ''ne znam'' je koristiti po meni treba neku skolu sigurno zavrsiti da bi je mogao koristit nisam u zivotu vidio komplikovanije klavijature isto da je neko pravio samo za sebe kao da je niko nece drugi koristit pa sad meni od vas treba jedno misljenje da li je Bolja klavijatura Roland e50 ili Korg i30?? Hvala unaprijed :)

GOKOARSOV33 18.03.2013 11:56

Korg I30 je definitivno bolja klavijatura, a to sto si ti pocetnik , nemoj ocekivati da ce se pojaviti neko i obasniceti u dvije reci sve.Procackaj malo ovde na forumu mozda i nadjes manual za i30.Ako ne dobro procackaj internet nacices sve sta ti treba cak i na srpskohrvatskom jesiku.Pozz

husicelvir 24.03.2013 16:13

Ma jarane moj imam ja nju vec 1 godinu nema ta nisam trazio o njoj ništa našao nisam... Al uzet cu ja sebi sad Pa600 pa se nadam da neće biti komlikovana kao ova :) Hvala na pomoci Lp

acakasper 25.03.2013 18:35

Sto se aranzera tice ja sam uvek vise za korg nego za Roland,ja sam imam i30 i prezadovoljan sam,sve ima sto treba,dobar set i neka solo klavijaturica sempler i ne treba ti nista bolje.A sto kazes da je komplikovana za koriscenje kazi sta ti nije jasno objasnicu ti sve.

Vux 25.03.2013 18:40

Citat:

Originalno postovano od husicelvir (Post 239781)
Ma jarane moj imam ja nju vec 1 godinu nema ta nisam trazio o njoj ništa našao nisam... Al uzet cu ja sebi sad Pa600 pa se nadam da neće biti komlikovana kao ova :) Hvala na pomoci Lp

Bolje ti je da uzmes pa600, mnogo je laksa za koriscenje, dosta je jeftina za svoje sposobnosti i kad se malo namucis zvucace ekstra ;)

kreso 28.03.2013 14:31

Iako sam stari KORG-ovac, molio bih sve koji su za KORG-a i30 da argumentiraju svoj stav kako je I30 bolji od Rolanda E50.
Ljudi, shvatite, radi se o dva neuporediva svijeta, Roland je 10-tak godina mlađi, novije je tehnologije i u startu ne duplo nego troduplo bolji u svim segmetima. E50 možete upoređivati sa Pa50, Pa60, ali sa prastarim i30 nikako.
Zato recite samo jednu stvar u čemu je i30 bolji ... nemojte napisati samo zato što je KORG :-O

formula95 28.03.2013 21:03

U potpunosti se slazem sa @kreso

husicelvir 02.04.2013 13:56

da je bar tako da pritisnes samo start heee Mozda sam i ja tako nekad mislio dok nisaam vidio neke stvari i shvatio ustvari da ako hoces da postanes dobar svirac nista bez truda nema nit' ce kad biti a što se tiče rolanda ja mislim da mu je jedina mana to sto mu boje nisu bas za pohvaliti ali eto.. momci hvala vam bili ste stvarno od pomoci Lp za sve :D


Trenutno vrijeme na Forumu 18:27

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org