YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   FLASH CARD 16 MB (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2122)

zan 22.06.2007 09:36

FLASH CARD 16 MB
 
Imam problem sa flash card od pa 80, ne mogu nikako da ubacim beckup sto imam. Problem se javlja uvjek kada ubacim flopy 2.
Zamolio bi ako neko ima beckup ili da su mu se iste stvari dogadjale prilikom ponovnog ubacivanja podataka na flash card da mi se javi na e-mail pa da taj problem nekako rijesimo. ZAHVALJUJEM !
E-mail: antunovic40@hotmail.com

sevce 22.06.2007 13:48

Zdravo ZAN

ja bih reko da mozda diskete nisu u redu ( to se meni desavalo nekoliko puta) ili backup ti nije ispravan.
Resenje
1. nove diskete
2. reci koj backup imas moze posaljiti nov
pa razmisli sta je bolje i javi se ovde opet.

Pozdrav svima....

zan 24.06.2007 10:44

Kada sam kupio flash card uz njega su mi dosli neki semplovi koji mi nisu radili,a onda sam trazio da mi posalje beckup od flas card-a medjutim taj njegov beckup nemogu nikako da ga ubacim koa sto sam vec rekao. Ako vi imate beckup od vase karte biovi vam zahvalan da mi posaljete ili ko vec ima.
Velka khvala!

zan 26.06.2007 11:31

Zar je moguce da niko nema!!!

pako 26.06.2007 14:42

Jedna disketa je 1.5Mb
Backup 16Mb je otprilike 10 floppy-ja.
Pa ko ce ti to slati preko interneta???
Jedino da ponovo trazis semplove od onoga od koga si kupio.

Kupi nove diskete, i na njih nasnimi sadrzaj starih pomocu kompa. Za svaki slucaj. Da li si siguran da si ubacio diskete pravim redosledom?

pako 26.06.2007 14:45

A da, jesi li pre ucitavanja FORMATIRAO karticu.

dux 26.06.2007 16:37

Prijatelju cudna je ta tehnika. I ja sam htio ucitati backup al 8 MB..... i formatiram kartu, stavim disketu, pokaze fajl koji se nalazi na prvoj disketi al ne mogu da ga selektiram ni nista drugo,samo tu stane. Nemam pojma u cemu je problem. Izvini sto se kacim na tvoju temu al problem je slican

pozdrav

sevce 26.06.2007 18:31

Flashcard
 
Zdravo svima .... :P
Zdravo ZANe :wink:
ja sam ti pisao privatnu poruku sta je bilo stom ne znam???

Imam 16 ili 8mb karte b-a-c-k-up ali turske ako bih ti trebalo pisi pa cemo videti kako da sredimo da dobijes.Posto ovde se to nesme da uploduje(mislim).Ja mislim da je problem sa disketama???

Zdravo DUXe pogledaj dali backup kraj zavrsava sa .CRD

zan 28.06.2007 13:40

Zahvaljujem svima, rijesio sam problem!!! :lol:

meko 29.06.2007 00:43

E pa kolega Zan lepo bi bilo kada bi sada nama objasnijo kako si resio problem.
Ja nemogu da svatim kako to, kad prvo se trazi pomoc za nesto a onda jednostavno sredjen problem i cao.
Ljudi nude pomoc i ocekuju da se nakon toga i razlozi resenje.Mislim nebi bilo fer za ostale kolege koje ce mozda imati taj isti problem da bi kasnije oduzimali drugima vreme i zivce za jednu te istu stvar.
molim u buduce sve kolege koje srede kakav problem da ubace jedno kratko obavestenje za ostale clanove-gdje,sta i kako.Pozdrav-Meko.


Trenutno vrijeme na Forumu 10:16

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org