YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Dve klase klavijatura,da li je to istina??? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3592)

kuki 13.02.2008 15:13

Dve klase klavijatura,da li je to istina???
 
Jednom sam sedeo u kaficu sa kolegom muzicarem i razvezali pricu o klavijaturama,cenama klavjatura i mnogo toga...I odjednom hoce nesto da mi kaze u poverenju.Kaze da postoje dve klase klavijatura prva koja ide u ameriku i na neka "bolja" mesta i druga koja je na primer sa nekom softverskom greskom ili nesto ima sjebano,ali se to ne primecuje i kao to se prodaje na balkanu tj. kod nas!Ja licno mislim da to nije istina.
Zanima me sta vi imate da kazete na ovu temu?

milan_lekic 13.02.2008 15:23

to nije i nesme biti istina svaka tvornica bi propala onda u mjesec dana ko da narod iz balkana nema pravo na reklamaciji ako se nesto pokvari

marco 13.02.2008 16:02

I ja mislim da to nije istina.

Alix 13.02.2008 16:42

Apsolutno nije istina...Koncern svake firme i proizvođača se nanosi na kvalitet i jamstvo proizvoda...Kad bi se vraćali proizvodi sa "balkana" u tvornice (tvornica dužna kriti troškove slanja) nebi im se isplatio sve to popravljati i plaćatislanje...Doduše bilo je primjeraka gdje su se neki ROlandi G-serije pravili u Japanu a drugi u Italiji...I Italijanski su bili kao slabiji...AL to nije istina...Ja sam baš naletio na tog Italijanskog i imo ga 2 pune godine---radio bez problema...Dakle apslutno nije važno gdje je proizvedeno---Svagdje postoji standardizacija kvalitete izrade i procedura...PozdraV!

kuki 13.02.2008 21:05

Sad mi je lakse!Nisam ni ja verovao,ali sam morao pitati i vas sta mislite o tome.

Pozdrav!

GALA 13.02.2008 22:33

Ja sam isto cuo to,,vec par ljudi mi je reklo za to ,al ja osobno nevjerujem u to ,to stvarno nema smisla da bude istina.. Pozdrav

ROBOT 14.02.2008 01:56

ja sam opet cuo da se sklapaju na brodu ,dok ih salju vamo za evropu ,,sad kolike su to mogucnosti ja ne znam .....pozzz

jager 14.02.2008 11:33

Ma daj bre ljudi, sta vam je ... nisu to kineski televizori pa da se sastavljaju na brodu i slicne budalastine ;)
Isto je to sve, bez obzira za koje trziste ide...

Alix 14.02.2008 13:01

Te montaže na brodovima su totalna izmišljotina...Pa đe je laboratorijska oprema i ostala tvornička oprema..I potone brod,ode sve u đavla...Najbolje je reći da kinez kad ode u wc da kaki,ponese sa sobom PA50 u vreći po djelovima...I on dok obavi na čučavcu,izađe sa sastavljenim sinthom...A što se tiče tih montaži---Korg i ostale "žešče" firme imaju STANDARDIZACIJU za kvalitet izrade...A firme ko što su (ne smijem nabrojavati zbog zaštićenih imena) su jeftina kineska kolaboracija i kopija...Pozdrav!

dalabu 14.02.2008 13:05

A da ih ne sklapaju u podmornicama a??????Japanska masina proizvedena u Kini a distribuirana preko Italije do Banja Luke pa dalje.Znaci morskim putem dolaze auuuu!!!!!! A semplovi preko Turske.Iznenadjen i uvredjen!


Trenutno vrijeme na Forumu 21:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org