YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Hajde da se zalimo! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7897)

caka012 07.02.2009 12:27

Hajde da se zalimo!
 
Dosta smo se hvalili, hajde sad malo da se zalimo. Hvaljenje je, naravno, jos uvek u opticaju.

Evo ja cu prvi:

Sinoc me je zena, u cilju smanjenja moje telesne tezine, nagovorila da veceram musli. To je nesrecan spoj Cornflexa, suvog voca i jos neke bele tvorevine, za koju smatram da bi trebalo da bude organskog porekla, ali ima prilicno budjav ukus. Dobro, to i nije mnogo cudno ako uzmemo u obzir da je i nafta organskog porekla, ali takodje ima cudan ukus. Jedva sam sacekao da ode da spava pa da otrsim pola pileceg parizera koji me je verno cekao u frizideru, spreman na sve posledice koje ce uslediti kada mi zena primeti da sam zdrao na kvarno.

I to nije kraj, tek smo naceli veliku kesu muslija, znaci moje muke su tek u najavi.

Jel' ima neko nesto gore od ovoga?

Alix 07.02.2009 12:36

Ja moram da se požalim da mi je zadnja polovina decembra i januar bila najslabija sezona u zadnje 3 godine...Dakle veće pušione,manjeg bakšiša,slabijih tezgi nisam imo ne pamtim...Ne znam jeli zbog recesije il se narod plaši ali nema više onih narudžbi,onih jakih potrošača koji bi stvarali promet i meni gazdi...Jedino što me tješi jeste činjenica da 90% muzičara u Sloveniji nema redovne tezge i ne rade redovno a ja i dejan bar imamo redovnu tezgu iako je to sve skupa plitko al et...Mora od nečega da se muze za troškove...

caka012 07.02.2009 12:48

Meni su decembar i januar bili za onu temu o hvaljenju, ali februar se vec najavio (kao i predhodnih 18 februara od kad jedem ovaj 'lebac) kao mesec u kome je samo cilj da se doceka mart. Kalendar za februar mi je tako jadan, da vec razmisljam da za 2010. godinu narucim kalendar bez februara, ili da nasoj efikasnoj skupstini dam predlog da se februar ukine, a da budu dva januara ili dva marta.

Vule 07.02.2009 16:52

Ova ideja oko ukidanja februara mi se jako dopada...:D

gibanica 07.02.2009 17:05

meni su protekli vikend trazili pesmu Mazo od Lune.

Dell 07.02.2009 21:57

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70214)
Dosta smo se hvalili, hajde sad malo da se zalimo. Hvaljenje je, naravno, jos uvek u opticaju.

Evo ja cu prvi:

Sinoc me je zena, u cilju smanjenja moje telesne tezine, nagovorila da veceram musli. To je nesrecan spoj Cornflexa, suvog voca i jos neke bele tvorevine, za koju smatram da bi trebalo da bude organskog porekla, ali ima prilicno budjav ukus. Dobro, to i nije mnogo cudno ako uzmemo u obzir da je i nafta organskog porekla, ali takodje ima cudan ukus. Jedva sam sacekao da ode da spava pa da otrsim pola pileceg parizera koji me je verno cekao u frizideru, spreman na sve posledice koje ce uslediti kada mi zena primeti da sam zdrao na kvarno.

I to nije kraj, tek smo naceli veliku kesu muslija, znaci moje muke su tek u najavi.

Jel' ima neko nesto gore od ovoga?



znas kad je zika rekao elzi, bolje da umrem sit, nego da zivim gladan, hahaha tako i ti :D

vazdagazda 07.02.2009 22:01

Evo ja u Februaru stojim i naplacujem Ulaz u jednoj diskoteci kad pjeva neki glavonja,kazu dobar je muzicar a posten pa ovi kad dodju odmah mene zovu, sad uvjek pitam jeli da sviram ili na ulaz.Nesto sam konto da ponesem klavu i nako odma na ulazu da im bacim jedno kolce ono kao predjelo,kad vec placaju !!

caka012 08.02.2009 01:06

Citat:

Originalno postovano od d3llbQy_DM (Post 70277)
znas kad je zika rekao elzi, bolje da umrem sit, nego da zivim gladan, hahaha tako i ti :D

Ma u pravu si, nego se plasim da me ne ostavi zena, cim ona insistira na tome, znaci da sam postao naporan sa svojom tezinom.

tesla 08.02.2009 02:19

ma ti care budi odozdo da joj ne smeta tezina.... salim se naravno mada je meni to sasvim dobro. A sto se tice kilaze to treba voditi racuna ozbiljno i to zbog sebe samog i zdravlja naravno nisam pristalica tog silnog zrnevlja i bobica... za mene nema tice do prasice i jos da su joj krila od kupusa....
pozzzzzzzzzz

gibanica 09.02.2009 16:00

2 Privitaka
izgubio sam jutos od italije u finalu.posle skoro mesec dana igranja svetskog prvenstva. final Germany - Italy 0:2

jutros sam poceo na istoj igri SERIu A s fiorentinom i 3 sam posle 7 kola. ako osvojim,javljam vam!

Enes-am21 09.02.2009 23:17

Ljudi, ovo je za pozalit se... u petak imam 4 ispita na akademiji, ne znam gdje cu prije... a jos petak 13., pa sam se zabrino...=))=))

caka012 09.02.2009 23:21

Ma nema to veze, ja sam se u petak 13. upoznao sa svojom sadasnjom zenom. Znaci, to moze da bude i neciji srecan dan (mislim njen). Da li sam te utesio? Bar malo?

vazdagazda 09.02.2009 23:52

pa ako je samo njen sretan dan onda vidis i sam da ima nesto u tom 13-om.Petak.
Highslide JS

Enes-am21 09.02.2009 23:59

ma nije to do datuma drugovi, vec me ta 4 ispita brinu... to se samo usput spomenulo da je 13.

zeko 10.02.2009 00:09

Enese ja sam ih danas rijesio 3 na faksu..:D
A i ti ces ta 4..nema sumnje..samo nemoj previse visit na yu-midi , nego se malo i knjige uhvati..haahaah

TomyCroSound 10.02.2009 00:24

Khm...
 
...ja s?ebo klavijaturu, nije to strašno, već me majstor odero, to je strašno. Prva beba na putu - dobro je to, već mi ženi muka 24 sata dnevno, pa nisam dobio mj dana skoro...
(počet ću prakticirat ono: "kreneš sa "Ranjeni junak" a završiš sa "Bio sam pijanac"):green:

tesla 10.02.2009 00:56

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70604)
Ma nema to veze, ja sam se u petak 13. upoznao sa svojom sadasnjom zenom. Znaci, to moze da bude i neciji srecan dan (mislim njen). Da li sam te utesio? Bar malo?

ustvari vidis da BAS ima veze sa petkom 13 =))
4amadeusvk
e moj zemo to je tek pocetak ni ne slutis ti jos sta te tek ceka moj savet SPAVAJ DOK MOZES a za to sto nisi dobio ma snadji se za r je malo dobrih riba u VK??? bar je bilo dosta dok sam ja isao u skolu hehehehe malo u veliki park pa tamo kod topa pa pod terme jebiga treba izdrzati trudnocu nije mala stvar...
pozzzzzzzzzzz

yamahapassion 10.02.2009 03:01

za caku012 savet: druze mani se tog muslija, jedi samo hranu bez ugljenih hidrata, znaci samo proteine, i da vidis kako kile spadaju. Ako volis ribu to ti je najjaca hrana, godinama vec idem u teretanu i kada napravim pauzu od mesec, dva zbog neaktivnosti mi se odma nagomila koja kila vise. najlakse ces skinuti tako, Samo belo meso, riba (tunjevina najbolje), i sve sto nema puno masti u sebi. Eto malo offtopic, al koristan savet. Ako hoces mogu ti ceo proteinski jelovnik napisati. Pozdrav.

Gondzi 10.02.2009 03:35

Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70300)
Ma u pravu si, nego se plasim da me ne ostavi zena, cim ona insistira na tome, znaci da sam postao naporan sa svojom tezinom.

Ko je j., da izvines...
Uvek ima druga :)

caka012 10.02.2009 19:01

Citat:

Originalno postovano od yamahapassion (Post 70641)
Ako hoces mogu ti ceo proteinski jelovnik napisati. Pozdrav.

E, hocu, napisi ili posalji na private. Nije zbog zene, zezam se, nego poceo malo pritisak da me keca, a i silno se namucim kad secem nokte na nogama. Molim bez saveta tipa "pa nemoj da seces nokte", mada osecam da je to savet u prvom sledecem postu.

yamahapassion 10.02.2009 19:59

Za caku021: Evo ja cu ovde ostaviti jednu adresu po cijem sistemu sam ja drzao dijetu, nije nikakvo reklamiranje niti sta. Jednostavno je objasnjeno kako na najbezbolniji nacin smrsati za kratak vremenski period. Ne prodaju se nikakvi preparati ni gluposti nego je samo objasnjeno koja se hrana sme uzimati a koja je zabranjena. Veruj mi sa dobrim balansiranjem proteina mozes cuda da napravis, bez vezbi i zezanja (idealno za one koji nemaju vremena za trcanje, vezbanje itd...), fora je u tome da se izbace iz upotrebe ugljeni hidrati. I dobra je stvar sto sa tom proteinskom dijetom hrana koja je dozvoljena moze da se unosi skoro u neogranicenim kolicinama. Sve je tamo objasnjeno i posebno je jasno napisano sta SME a sta NE SME da se jede i pije. Taj spisak hrane je u dnu stranice, a stranica je dobro napisana i koncipirana, lako za razumeti. Nadam se da moderatori nece izbrisati adresu, ako izbrisu poslacu ti na pp.

http://www.dijeta.net/atkins_dijeta.htm

Sejox 10.02.2009 20:27

Ovo gore napisano je kao sto se vidi Atkinsonova,ili u narodu poznatija
kao "mesna dijeta".
Ja ne znam da li je to individualno,ali poznajem osobe koji su probali ovo.
Katastrofa.....
Jedan od mojih prijatelja koji inace radi kancelarijski posao,ali je redovan na
terminima za fudbal je probao ovu dijetu.Nakon desetak dana,covjek nije mogaoda igra,jer je osjecao veliku slabost u nogama i misicima na citavom tijelu.

Takodje,slicne simptome su imali i drugi koji su to probali.I svi su odustali....
Kada sam vidio sta se desilo sa njima,ni pomislio nisam da to probam.
Ovim ne zelim da nekoga prepadam-mozda neko ovo i moze podnijeti.

PS: Ko ima jaku volju(a ja bas i nisam takav) najbolja dijeta je da se jede vise puta dnevno ali pomalo.
Ili,ima ona narodna,stara,koja kaze: Prestani da jedes kad ti je najsladje....
E,ovo drugo ne mogu nikako....;)

Pozdrav,

yamahapassion 10.02.2009 21:29

Da, to je istina, posto ustvari ugljeni hidrati daju organizmu sirovu energiju tako da ko ima zdravstvenih problema, veoma tesko to moze izgurati. Ja sam drzao sa sestrom skoro 3 nedelje i uspeo sam izgubiti tom prilikom jedno 10ak kila, ali nisam isao strogu proteinsku dijetu nego sam ubacivao malo i hleba itd, ali oseca se kada nemas priliv one trenutne snage. Bez odricanja i pacenja nema ni rezultata :)

caka012 19.02.2009 16:23

Ne mogu vise da podnesem ovaj sneg!!!!!!!!!! Lopatam danima, pocecu da kukam kao onaj Bosanac u Kanadi!

al bundy 19.02.2009 17:15

......
 
=))=))=))=))
olvo bjelol govno opet pada......

dobra ti ova
,caka

Jugo 19.02.2009 20:10

E pa sad da vidite malo kako je nama u Kanadi!B-)

p.s. I kod mene upravo pocinje!

Sejox 19.02.2009 20:39

@gerber

Ako je poceo i kod tebe da pada snijeg,eto sutra one grtalice.;)
Pripremi lopatu,pa na radnu akciju....

Alix 19.02.2009 21:06

Dobio sam Ban zbog Nedima....
Imal šta gore od tga?

caka012 19.02.2009 21:19

Tema je od samog pocetka mirisala na citavu plantazu banana, ne samo na jednu.
Sad se zalim: Nisam smeo da se mesam da i ja ne dobijem bananu.

al bundy 19.02.2009 21:27

..
 
caka,o kakvim ti bananama???
to je juzno voce.
batko,lopatu u ruke i to onu sjevernu i udri onog sa zgrtalicom mamicu mu.:lol:

i ja bi isto da se pozalim samo neznam odakle da pocnem
dali sa financijske strane
ljubavne
zdravstvene
drustvene i prirodne
kafanske
sexualne
poslovne.....
sta vas interesuje???

mykeli 19.02.2009 22:42

Evo ja cu da se pozalim !

Ovog naseg @al bundy u nekim postovima mogu da razumem, ali u nekim nikako !

Na kom jeziku pises :lol:
Msm, ovde je uredu ali ima neki koji ti ne razumem rukopis-(kucanje)
Meni smesno, veruj mi...

al bundy 19.02.2009 23:31

ma jebe me tastatura ponekad.
prosuo sam pivo prije par dana po njoj pa me nekad ebe.
kad stisnem o, no mi odma i slovo dole ispod stisne pa bude ili ol ili ok tako isto sa i, ili bude ik ili ij.
sve zavisi kako kad.
evo sad je dobro.
a ja...i kad hocu da brisem.ono obrise i odma mi stisne enter tastu p sad muke mucim na msn:(
da se odma izvinem za iducih postova....:)

Sejox 19.02.2009 23:48

@albundy

I ja sam primjetio da ti je tastatura izgleda dobro pijana.
Citam pise "ik" a to moze biti i "hik"....:)
Dosta je pive po njoj otislo....izgleda.

caka012 23.02.2009 21:14

Dosla mi je tasta na nekoliko dana!!!!!!!!

jager 25.02.2009 13:20

Auuuuuuuuuu.... to bas nije veselo :)

mykeli 25.02.2009 19:58

Meni kad dodje tashta ja uvatim negde u planinu i nema me :lol:

fijuk pa800 25.02.2009 20:50

stih za kolce
 
Citat:

Originalno postovano od caka012 (Post 70300)
Ma u pravu si, nego se plasim da me ne ostavi zena, cim ona insistira na tome, znaci da sam postao naporan sa svojom tezinom.

vristi mala sve je stoji skika,
pritislo je cetiri kubika...

caka012 25.02.2009 23:09

Jos je tu, samo da znate!

al bundy 26.02.2009 17:03

....
 
forum za zalbu je jos uvjek u funkciji.
samo ti opleti dok neode...:D
nego imam ti jedan prijedlog,ako si za...ili ako ti je tasta za..
i meni je punac stigo isto na par dana,pa daj da ih smuvamo nekako nek idu negdje...samo nek izadju iz kuce...

mimiki 26.02.2009 17:46

ostao sam bez posla danas,ekonomska kriza:(


Trenutno vrijeme na Forumu 22:02

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org