YU-MIDI Muzièki Portal - Muzièarski forum

YU-MIDI Muzièki Portal - Muzièarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Problem sa USER 2-Korg PA80 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2476)

coki99 30.09.2007 12:44

Problem sa USER 2-Korg PA80
 
Izgleda da moj korg uhvati virus,pa tako sto USER 2 gde se smestuju iscitane ritmovi kako da zamrznuo,kako da se zaglavili neki ritmovi pa ne moze ni nove ritmove da se stave vrz niv.Znam da je jedan clan foruma uspeo da sovlada ovaj isti problem ali ne znam kako.Pa molim vas da mi pomognete sa neki informacijama.Moj e-mail e:coki_stojance@yahoo.com
Unapred hfala.
Coki99 Macedonia

paragovo 30.09.2007 12:54

Evo ja sam imao juce taj problem i skinuo sam sa stranice www.korgpa.com novi OS i restore data i sad radi sve ali nemoj ubacivati set sa kojim ti je izazvalo to sve.
Pozdrav

Nele_123 30.09.2007 15:25

evo ova adresa email ona gore nije bila tacna

paragovo 30.09.2007 17:07

Nele opisao sam kratko i poslao sam na email
Pozdrav

Nele_123 30.09.2007 17:30

hvala jarane svaka ti cast sada mi klavijatura radi super...legenda si imasli msn da stupimo kontakt

paragovo 30.09.2007 21:13

Nema problema jarane samo uzivaj a MSN imas u mom profilu
Pozdrav

pepi 04.10.2007 18:14

hallo ich hätzte eine frage ich habe das gleich problem aber leider kann ich eure sprache nicht deswegen wollte ich fragen wie es gehen würde mit dem user 2 geht bei mir auch nicht hoffe jemand kann mir weiter helfen

blatusan 04.10.2007 19:34

Es findet sich immer jemand zu helfen, auch wenn der nicht gut Deutsch schreiben kann. Also so wie es aussieht gehen deine rytmen von USER 2 nich weg. Hier sind einpar möglichkeiten wie du dass Problem beheben kannst.
1: Nimm die DISKETTE aus dem DISKETENLAUFERK deiner PA raus(egal welche du da hast). Dan gehe auf DISK dann ERASE. Nach par sekunden zeigt dir dein KEYBOARD folgendes: NO DISK/UNFORMATTED PRESS EXIT. Nachdemm du EXIT gedrückt hast, drück dann F1. Dan gehe auf STYLE und drücke F3. Markiere den USER der betrofen ist, zumbeispiel USER 2. Dann F2, dann beschtätigen und das wars. Jetz sollte dein USER 2 frei sein und du kannst machen was du willst.
Dass ist die einfache lösung. Fals die nich funktioniert, melde dich nochmal unda sehen wir weiter!
Ales gute, Alen!!!!

Edis85 05.10.2007 00:58

Citat:

Originalno postovano od paragovo (Post 17184)
Evo ja sam imao juce taj problem i skinuo sam sa stranice www.korgpa.com novi OS i restore data i sad radi sve ali nemoj ubacivati set sa kojim ti je izazvalo to sve.
Pozdrav

ija imam slicne probleme meni semplove ne cita sa usera dva user 1 poslaga sa seta a user 2 ne samo djelno i sa tim bi trebao to rijesit,al ne razumijem drugi djel znaci set sa kojim sam to izzazvao nesmim koristit znaci sve sto sam radijo ide po vodi? hvala na odgovoru

taletdkmk 05.10.2007 14:47

Ovo nije fer
 
Ljudi dajte postavite kako ste resili problem na forumu a na na vasih e-mailove. Ovo je forum za da pomognemo jedan drugog a ne ovako ajde pisite na forum molim vas kako ste resili problem sa user 2 jer ima dosta koje bi hteli da znaju Pozdrav TALE Macedonia


Trenutno vrijeme na Forumu 05:14

Forum Yu-Midi.org pokreæe vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava za¹tiæena od strane www.yu-midi.org