YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Pakovanje (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Kofer za klavijaturu (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3078)

DinO74 16.12.2007 12:41

Dje si Alene brate! Iskreno da ti kazem ...ovo sto se meni desilo to nebi ni najvecem dusmanu pozelio. Zato mogu samo reci svima da ozbiljno shvate rjec BACKUP svega sa cime radis. Ma kopirati sve u sint i izbaciti iz klavijature u PC i snimiti opet na CD ili nesto drugo. Ja sada pravim 300 kopija :) onoga sto radim da mi se nebi opet desilo da jednim pogresnim potezom zauvijek izbrisem 10 mjeseci rada...stimanja..ne prespavanih noci...na tone popijene kafe i ispusenih cigara...Nedo Bog nikome! :(

MilaN B.N.S 19.05.2008 01:06

Ljudi,-mom drugaru je napravio jedan stolar kofer za klavijaturu...
Za 40 evra..
Eee,-pa znate kako izlgeda...
-Moracu da slikam pa da okacim ovde...
Stvarno je ispalo fenomenalno..
Onako,-klasicno je ispalo,-i jos ga nalakirao...
Ma vrh...

mariok 11.06.2008 00:02

Nek napravi milane brate moj i meni jedan kofer ;)

MilaN B.N.S 11.06.2008 00:03

Oces ozbiljno ?B-)
-Covek radi extra...

x3meSRB 12.06.2008 18:13

Citat:

Originalno postovano od MilaN B.N.S (Post 37819)
Ljudi,-mom drugaru je napravio jedan stolar kofer za klavijaturu...
Za 40 evra..
Eee,-pa znate kako izlgeda...
-Moracu da slikam pa da okacim ovde...
Stvarno je ispalo fenomenalno..
Onako,-klasicno je ispalo,-i jos ga nalakirao...
Ma vrh...

ja uglavnom takve stvari radim u kucnoj radinosti, kofere za klavijature mixete, i mogu vam reci da je bolje nego fabrika jer prilagodite ga sebi, a ako vam radi dobar majstor moze i super da izgleda, jednostavno ja ne patim od toga da imam original kofer da pishe na njemu korg..... ti ne svira i ne donosi lovu..... ako mogu napraviti neshto za 5 puta manju lovu uvek sam za!!!

hajro 15.06.2008 01:36

ee jarani moji ,trebam kofer za korga PA500 pod hitno ,da bih ga ocuvao jer mi je drag.zato molim nekoga ko je malo blize sloveniji da mi ga napravi i da prvo kaze koliko trazi novaca za taj kofer, al da da bude stvarno dobro uradjen posebno iznutra sa sigurnostnim spuzvama i plattnom.

hajro 15.06.2008 01:42

uufff prijatelji moji ja nisam ni pogledao od kada su ovi postovi ali ako neko ipak pravi te kofere za kljave neka mi se javi preko yu-midi.com,jer ne smijem ostaviti svoj e-mail ili msn ,pravila su pravila ,a ja imam banana i kod kuce dovoljno hehe.

x3meSRB 17.06.2008 10:41

hajro pa ima valjda neki stolar tamo samo mu dash mere od klavijature nek ti uradi.

MilaN B.N.S 17.06.2008 14:09

Kome odgovara okolina Panceva,
-za pravljanje kofera,-kod stolara,-neka mi se javi...
Legenda je,-bavi se tim poslom vec 30 godina...
A,-kad ti napravi,-to je onako iz duse...

hajro 17.06.2008 22:55

pa u pravu si x3mesrb


Trenutno vrijeme na Forumu 10:00

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org