YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Shta treba promeniti na sajtu? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2162)

Vaxter 03.07.2007 23:09

Shta treba promeniti na sajtu?
 
Poshto se pokrece pricha shta treba promeniti, a meni se nazire neshto slobodnog vremena, daj da vidimo shta ne valja!

Iznesite mishljenja! :)

cevap 04.07.2007 02:08

Meni se licno gadi vise ova siva boja, bolje bi bilo uzeti original PHP boje, znaci bijela podloga i pastelne plave za background, mada bi moglo i u zelenoj, smedjoj, narandzastoj, naravno sve pastelne!!!

nele1 04.07.2007 02:17

ovako
 
Ovako Vaxter legendo tisi car oko ovih stvari jati kazem da najbolje odradis kako ti mislis.Jer stvarno znas,
jedino bi voleo samo da ovde kada bi bilo izvodljivo nebude
nikakvih svadja,ostalo je ok.
pozdrav

Vaxter 04.07.2007 14:55

Ok, cevap, kapiram da ti se ne svidjaju boje, ali ostatak te nisam azumeo... :)
Na dizajnu treba da se poradi, i bice poradjeno! :)

blatusan 04.07.2007 15:07

Ako moze meni smeta onaj tip blatusan onaj glumac sa pa50 sto nezna da svira, ja bi molio da njega izbacite odavde, nepase nikako u ovu zajednicu!!!!!
U ostalom nek PCG mislim farba stranice, da bude Silver Korg!!
Pozdrav,Alen!

kreso 04.07.2007 15:08

Po meni ne treba ništa mjenjati. Design mi je OK, čak mi nit ova siva boja ne ide na živce, nekako sam se već navikao. Možda da je pozadina blago zelena jer je poznato da zelena boja smiruje, pa nebi možda bilo toliko prepucavanja :lol:
Jedino nekako ograničiti pristup download centru. Također stare i neatraktivne teme na forumu brisati, pametne stvari izdvojiti i sastaviti kvalitetan tutorial, a ne da se ista pitanja provlaće mjesecima.
Nadalje u download centru izbacit sve MIDI fileove, a pogotovo KARAOKE. Stavit ih samo u sekciju super članova koji namjeravaju pravit super stylove. Ovako ako ih damo svima na korištenje pomažemo u mnogo čemu takozvane fajlaše protiv kojih se vjerujem svi borimo. Isto tako predlažem da se izbrišu svi SET-ovi koji nemaju minimalan kvalitet. Selektirati za svaki aranžer 10-tak najboljih SET-ova, a ostatak izbacit. I za čas čemo imat mjesta na serveru ko u prići. Samplove također prorešetat i stavit gore samo najbolje od najboljih. Igrice također maknut. Mnogi se igraju umjesto da se ukljuće u raspravu i samo čekaju kad u download centar da uleti što kvalitetno da se hapi.
Što se tiće oglasnika, mislim da je OK, samo sumnjam da se ovdje preko njega išta pazarilo u pogledu klavijatura i drugih instrumenata. Možda sa softwerom će priča još nekako ići, pogotovo ako se radi o materijalu tipa kakav je od kolege Neleta ili primjerice od prijatelja Vaxtera (program za terciranje).

Pozz

blatusan 04.07.2007 15:12

Slazem se sa kresom 100% Samo nemoj te brisat midi fjalove, necu moci da tezge da radim uzimam ljudima pare i jebem prave svirace u zdrav mozak koji se stvrno trude!!!!!
Ehh to ako moze to prvo da se sa ove strane makne. Najbolje ovako pa nek svi crnku odma dobro bi doslo i za stranicu i za sve nas. Dakle kako je kreso reko u super clan a ostaviti par komada na normalu ali neka se placaju i to im cijenu spucat pa ce da vidimo!!!!! Supci!!!

blusa 04.07.2007 16:55

A da, obavezno fajlovi da se brisu hehe..
Znam ja da blatusan i ti koristis ali eto nema ti uskoro
vise hahaha... A onaj ko drzi sajt sa fajlovima, i sam je
fajlas najveci znaci ne drze ga djabe..

Sto se tice ovog prostora stalno spominju.. ako treba ja
cu dati 200GB za storage, jer i sam radim oko svega..
i imam svoje.. a isto tako i jeftino prodajem virtualne
privatne servere, ako je ko zainteresovan nek se javi..
Znaci ako treba mjesta za sta javite heh..

blatusan 04.07.2007 17:03

ODOSEEE FAJLOVIII ODE KARIJERAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Korgminator 04.07.2007 17:49

Bravo Vaxtere. Cini mi se da si vec pocistio neke stvari (kao one online igre sto su bile). Zaista vec mnogo bolje.


Trenutno vrijeme na Forumu 18:58

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org