YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   za sve koji vole fudbal (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7504)

Enes-am21 15.01.2009 01:18

za sve koji vole fudbal
 
hajmo, svi ljubitelji najvaznije sporedne stvari na svijetu, da cujemo, izjasnite se, koje klubove volite, koje nogometase, ko je uzor, i tako to... da ja pocnem: VALENCIA CLUB DE FUTBOL, jedan klub koji nije tako popularan kao Real ili Barca, ali koji igra lijepo i za njeg navijam od 1999.g... od igraca, pa logicno, najdrazi i najbolji mi je DAVID VILLA... od ostalih klubova, volim Arsenal, i njemacki dvojac Hoffenheim i Wolfsburg zbog nasih Dzeke, Misimovica, Salihovica i naravno, plavookog bombardera (kako kaze Marjan Mijajljovic), Vedada Ibisevica.. hajmo sljedeci, da vas cujem...

Sejox 15.01.2009 01:48

E sad sve zavisi od koje godine da se krene.
Ako se fudbal prati od 1999.godine,i ako se ta godina uzme kao polazna, onda je to sada slicno kao ove "Grandove zvezde" u muzici.Malo ljepote,malo driblinga,malo sarma,malo uzivanja-samo trcanje,snaga,statistika,....itd.
Definitivno,za moj ukus,bez brazilskog reprezentativnog fudbala svaka prica je suvisna.Da ne nabrajam sada pjedinacno....Ronaldo,Ronaldinjo,Karlos,Kaka, a ranije necu ni da spominjem.
Evropski-Mancester Utd,Bayern,Real(zbog brazilaca)....
Talijanski fudbal mi nikada nije bio simpatican,ni spanski reprezentativni.
Fudbaler-i ovo fudbalera sto se istice su vrlo slicnih kvaliteta,tako da nemam nekog posebno za izdvojiti.

ognjen-ogy 15.01.2009 01:54

BURAZ nemoj se naljutiti, ali večeras sam prokleo VALENSIJU !
Obori me za 300 Eura ... strašno !
Inače BARCELONA 4ever ... ;))
LEO MESSI najjači ....
Eto toliko od mene !
Pozz

Enes-am21 15.01.2009 02:05

Citat:

Originalno postovano od sejoroland (Post 66799)
E sad sve zavisi od koje godine da se krene.
Ako se fudbal prati od 1999.godine,i ako se ta godina uzme kao polazna, onda je to sada slicno kao ove "Grandove zvezde" u muzici.Malo ljepote,malo driblinga,malo sarma,malo uzivanja-samo trcanje,snaga,statistika,....itd.
Definitivno,za moj ukus,bez brazilskog reprezentativnog fudbala svaka prica je suvisna.Da ne nabrajam sada pjedinacno....Ronaldo,Ronaldinjo,Karlos,Kaka, a ranije necu ni da spominjem.
Evropski-Mancester Utd,Bayern,Real(zbog brazilaca)....
Talijanski fudbal mi nikada nije bio simpatican,ni spanski reprezentativni.
Fudbaler-i ovo fudbalera sto se istice su vrlo slicnih kvaliteta,tako da nemam nekog posebno za izdvojiti.

jbg sejo, ja sam te 1999.godine imo 13 godina... ja sam to naveo kao godinu kad sam zagotivio valenciju... fudbal sam u zivotu poceo pratit 1996. na euru u engleskoj i toga se jasno sjecam i danas. i prvo cega se sjecam u zivotu a da se tice nogometa je: JURGEN KLINSMANN!!!! MAG, KING, NEMA DALJE...inace, gledajuci neke stare utakmice primjeti se prevelika razlika izmedju tadasnjeg fudbala i danasnjeg.. bas kao razlika izmedju starih narodnjaka od sabana i miroslava ilica, i sdasnjeg turbo folka-mine, seke, dare i toga...

EmirTotic 15.01.2009 06:07

_-* F O R Z A - R O M A - MAGICA *-_


U tradiciji porodice je da navijamo za Romu i naravno za FC Novi Pazar. ;)

blatusan 15.01.2009 10:34

Opaaa jedna jaka tema! Evo ovako, NK. Nicaze Likce, za one koji neznaju "Zenica Celik" jebiga u krvi mi je! Inace jako puno volim spanski i engleski fudbal a pored Celika mi je vec 10 godina Real Madrid na drugom mjestu! Najdrazi igraci su vecinom penzionisani al haj nema veze...jedan od njih je Zidane!! Car je jednostavno! Ima ih jos da ne nabrajam! Takodze kad se o drzavama i svijetskom prvenstvu radi, Brazil! Poz, AleN!

elmagio 15.01.2009 12:25

Juventus uvijek i zauvijek. :D

A Najbolji Zidan dok je igrao!!!

kreso 15.01.2009 12:58

Od domačih Dinamo, a od stranih Arsenal.
Najbolji domači igrač (do ozljede, a vjerujem da će opet bit stari) Eduardo Da Silva i Zlatan Ibrahimović, a od stranih mi se sviđa kako igra Kaka i posebno kao špica mi je već godinama nenadhebiv (šteta što je ostario) Henry.

skoricnik 15.01.2009 14:08

Amalaaaa pazza inter amalaaaaa :)

aleksandar031 15.01.2009 14:18

Bajern - Frank Riberi:-O


Trenutno vrijeme na Forumu 13:41

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org