YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   kako ubaciti bubanj u is 35 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2903)

bojanlook 22.11.2007 02:36

kako ubaciti bubanj u is 35
 
kako da ubacim bubanj i is 35 ?ima dva usera...
dali moze da se iskonvertuje neki bubanj koji ce solidno zvuciti u is35....i pomocu kog programa...
ako neko zna nesto o ovome naka kaze.....

kuki 22.11.2007 03:01

Ne znam da li se moze ubaciti,ali mozes uzeti neki fabricki pa ga doterati kako tebi odgovara.

daisa 22.11.2007 03:04

Ta dva usera su ti da od fabrickih bubnjeva napravis neki svoj i memorises,isto mozes ubaciti sa nekih drugih setova user drums ,sto se tice konvertovanja nema sta pricati to neide.Vidim imas is35 sad mi je jasno sto si bio navalio u nekim starim temama za stw ,stvarno bez njega nemozes nista uraditi ritmova na is35 ako se nisi snasao za program javi se pa ti posaljem

bojanlook 22.11.2007 03:12

Citat:

Originalno postovano od daisa (Post 20859)
Ta dva usera su ti da od fabrickih bubnjeva napravis neki svoj i memorises,isto mozes ubaciti sa nekih drugih setova user drums ,sto se tice konvertovanja nema sta pricati to neide.Vidim imas is35 sad mi je jasno sto si bio navalio u nekim starim temama za stw ,stvarno bez njega nemozes nista uraditi ritmova na is35 ako se nisi snasao za program javi se pa ti posaljem

snasao sam se porilicno ali ako imas nesto da posaljes vasno o tom programu posalji... i hvalati za ovaj savet.....imam jos jedno pitanje kada bih stavio hard disk dali bih vise sty mogo da koristim posto ih ima samo 17... i koliko bi kosta hdd...

daisa 22.11.2007 03:22

mislim da nebi dobio nista vise sto se tice stylova ,ja sam imao i30 bez hd i kad sam stavio imao sam opet isto 48 stylova tako da mislim da nemoze mada sam cuo prica da su neki radili na i3 da ima vise stylova kad stave hard disk al to su sad price ... e a sto se tice o programu nemam nista sem njega a nisam nikad nista radio u njemu sem konvertovanja ritmova tako ako te sta zanima kako praviti il sta te vec intresuje pitaj ovi sto prave ritmove u stw.

bojanlook 22.11.2007 03:33

Citat:

Originalno postovano od daisa (Post 20862)
mislim da nebi dobio nista vise sto se tice stylova ,ja sam imao i30 bez hd i kad sam stavio imao sam opet isto 48 stylova tako da mislim da nemoze mada sam cuo prica da su neki radili na i3 da ima vise stylova kad stave hard disk al to su sad price ... e a sto se tice o programu nemam nista sem njega a nisam nikad nista radio u njemu sem konvertovanja ritmova tako ako te sta zanima kako praviti il sta te vec intresuje pitaj ovi sto prave ritmove u stw.

ok vazi....hvala ti...

ako neko je siguran da ce se dobiti vise sty. kada se stavi hdd neka kaze...
pozz.....

daisa 22.11.2007 03:38

Nema na cemu pozzzz

RadeKOKI 22.11.2007 04:07

Citat:

Originalno postovano od bojanlook (Post 20856)
kako da ubacim bubanj i is 35 ?ima dva usera...
dali moze da se iskonvertuje neki bubanj koji ce solidno zvuciti u is35....i pomocu kog programa...
ako neko zna nesto o ovome naka kaze.....

e ovako imao sam nekad davno tu spravu jos kad se pojavila a imao sam i uporedo korg i30 e sad bilo bi dobro ako imas nekog ko ima i30 on moze da ti uradi drum setove tj. 2 komada i da ucitas al nebi bilo lose da imas knjigu sa soudovima da vidis koje drum soundove ima u os 35 i na osnovu toga se uradi na i30 dva kompleta i cepaj. ;) eto mali trik tako sam ja bar radio komplete za nju :) pozzzz

bojanlook 22.11.2007 04:12

Citat:

Originalno postovano od RadeKOKI (Post 20865)
e ovako imao sam nekad davno tu spravu jos kad se pojavila a imao sam i uporedo korg i30 e sad bilo bi dobro ako imas nekog ko ima i30 on moze da ti uradi drum setove tj. 2 komada i da ucitas al nebi bilo lose da imas knjigu sa soudovima da vidis koje drum soundove ima u os 35 i na osnovu toga se uradi na i30 dva kompleta i cepaj. ;) eto mali trik tako sam ja bar radio komplete za nju :) pozzzz

hvala na savetu....
ali tesko cu naci nekog sa i30...

bojanlook 22.11.2007 04:30

Citat:

Originalno postovano od bojanlook (Post 20866)
hvala na savetu....
ali tesko cu naci nekog sa i30...

ako ima neko neki drugi naci .....
neka rekne....;)


Trenutno vrijeme na Forumu 19:45

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org