YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Jasmin Demo Snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=13672)

jasmink 22.04.2010 14:54

daj da vidim ritmove i boje iz tih setova! Navedi ili pronadji i jednu slicnu boju ili ritm eto sve pregledaj setove.
Dodato:
Ja se ponosim svojim LICNIM ritmovima i bojama koje sam ja sam licno pravio a ti ?

milanceshow 22.04.2010 19:31

Da naravno da su tvoji semplovi i treba da se ponosis njima.U tvom okruzenju verovatno ima dosta zurli i "kontra gitara" i buzukija pa si to sve lepo ti usemplovao.
I sve si to danas uploadovao (22. april 2010) ,osim nekih ritmova koje si pomenuo da mogu da skinem i da preslusam,pa da ti te iste ritmove trazim po raznim setovima i na kraju da ti dam spisak setova!

Citat:

da sam hteo da stavim ritmove na download vec bi ih okacio moju muku da kacim lol :S
Mozes lepo da kazes da su to ritmovi koje koristis i da ne stavljas smajlije,jer dobro znas sta oni znace.Zato si i isprovocirao Armina i mnoge druge.Niko nikog ne prisiljava da postavlja ono sto ne zeli!

Sada mozemo da nastavimo sa temom,osim ako ne zelis da jos malo pravis problema!

Sejox 22.04.2010 21:23

@jasmink

Nemate bas nikakvog razloga da dizete tenzije na vasoj temi Demo snimci.
Ne pravite bez valjanog razloga od ove teme nesto,cemu na njoj nije
mjesto.
Na svako pitanje,koje vam je postavljeno,mogli ste dati i konkretan ali
i korektan odgovor.
Dakle,ukoliko ne zelite da postavljate svoje ritmove na download,lijepo objasnite onome ko vas je to pitao,da su vasi ritmovi i da ih vi koristite i
da nisu za dijeliti.
To je vasa dobra volja.
A ove price o "mukama" su svima poznate.Ovdje mislim na ljude koji su u zivotu napravili bar nekoliko ritmova,boja ili semplovali nesto.

Statistika je uvijek neumoljiva i ona kaze da ste vi do sada skinuli sa
downloada 424 stvari.
Ne ulazim u to sta je to bilo,niti me interesuje,ali to evidentno pokazuje da
ste naravno imali neku korist od toga.To je nepobitno....

Ali download sekcija je bila maksimalno otvorena za sve clanove,bar za sada
i imali ste pravo na to.
Kako ce biti u narednom periodu,vidjecemo.....

I kratki savjet-mislim da nije bas korektno prozivanje drugih clanova i sta oni rade.Najbolje je da se bavite svojim radom i nastojite biti sto bolji u svom poslu.

I da ne filozofiramo previse-tema je Demo snimci i komentari na njih.

Idemo dalje....

jasmink 22.04.2010 23:58

Kao prvo milance nisam ja rekao da su semplovi moji nego boje pravljene na oscilatorima i ritmovi a sto se tice upload od danas stavljam nesto sto ce nekom da koristi a ne nesto sto svi isto kace. Samo neznam sto neko zavidi na tudjem trudu ja tebe nisam napadao ni prozivao na tvojim postovima neznam sta hoces da postignes?

@Sejox kao prvo nisam ja dizao tenziju na mojem postu nego armin i milance. Kao drugo neznam sta nije jasno u mojim odgovorima ?
Kao trece moze da dodje ko oce kod mene dobije kafu rucak ili sta oce neka preslusa klavijaturu pa neka pronadje 1 ali samo 1 tudji ritam boju ili sta god vec. A sto se tice deljenja objasnjeno je na pocetku posta da su ritmovi koje sam ja radio neznam sta nije vise jasno.

Pozdrav RispecT !

Sejox 23.04.2010 00:42

Jos jednom da naglasim da je tema Demo snimci.
Svi dalji komentari,se mogu odnositi samo na snimke,bez nekih daljih rasprava.

Ovo je u cilju usmjeravanja teme,i da ista ide svojim tokom,kako treba.

daca91 23.04.2010 15:36

Klavijatura ti radi extra !!! A snimci su ti odlicni !!!

jasmink 23.04.2010 16:23

Hvala @daca91 !


Trenutno vrijeme na Forumu 15:30

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org