YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Korg PA 600 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=27535)

Boban 18.09.2014 22:02

Korg PA 600
 
Da li se kupovinom ove klavijature dobije i set koji je namjenjen za nase trziste Balkan.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bockob 18.09.2014 22:31

U principu ne, ali to zavisi od prodavca, neko ce ti to mozda uz malu ili nikakvu nadoknadu dati

Enzzo32 19.09.2014 01:40

Mislim da to dobijes kada kupis neku Yamahu S ili Tyros serije,a za Korg mi nije poznato da to daju.Uostalom,digni kamen,naces set za Korga :)

Boban 19.09.2014 05:06

Vidio sam prezentaciju nasu na youtubu i tamo onaj spominje da se dobije uz klavijaturu neki set s kojim mozete odmah na svirku kao


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

rolandx 19.09.2014 15:40

Set koji ćeš dobiti je par ritmova ( od čega 70% nece biti po tvom ukusu) i desetak preformansa, koji jesu solidni ali nedovoljni za dalji rad...

vadexfly 19.09.2014 16:10

U music media centru daju na poklon slusalice i kako oni kazu "boje i ritmove za narodnu muziku", ali klavijatura je trenutno rasprodata tako da ako zelis bas tamo da kupis jedino da cekas kad im stigne..

Boban 19.09.2014 16:11

Ne ja sam u Nemackoj pa sam mislio ako ovde kupim da isto dobijem ovde taj set kakav je takav je


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

vadexfly 19.09.2014 16:19

A jest nisam ni gledao odakle si, pa ne znam za Nemacku ali kao sto rolandx kaze, taj set je bezveze, nista posebno, bitno je da kupis pa600 a za set ces lako, ima na internetu raznih setova i dobrih i losih :) svaki naravno treba malo doterati po svom ukusu..

rolandx 19.09.2014 18:48

Vidi, materijala imas mnogo.. mnogo za nju na internetu. Ja sam uploadovao ovde nekoliko odličnih setova koji su odlicni za pocetak... recimo da vec imaju 40% od onog sto ce ti trebati... kontaktiraj me na forumu, javi se i linkovaću ti taj set ovde sa foruma, da ne lutaš i ne skidaš do besvesti... A ako imas vremena i ne zuris, onda na tenane. Prvi ritam kada sklopiš ili preformans ( a apsolutno je jednostavno... bar one osnovne stvari) sastavićeš svoj set po ukusu brže nego što si zamislio....
Dodato:
Za sve što ti zapne možeš me uvek kontaktirati na PVT u smislu kako šta da podesiš, iako sve piše na forumu, ako nemaš vremena i zivaca da tražiš, da se ne dupliraju pitanja mozes me uvek kontaktirati porukom. Slobodno bez ustručavanja. To važi i za ostale kolege na forumu. Ima naravno stvari koje ni ja ne znam,... znam koliko mi je potrebno, a znam dosta ;)

Boban 19.09.2014 18:59

Hvala roland lijepo je cuti ovako nesto,nisam jos kupio iduce nedelje mozda cu kupiti,ja nemam puno vremena za cackanje ja ubacim set i to je to ono za svoju dusu.A vjerujte kad je kupim sigurno cu morati da vam se obratim to ce biti visa matematika za mene.Imo sam PA 50 pa prodao


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Trenutno vrijeme na Forumu 23:51

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org