YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Vesti (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   VIDEO TUTORIJAL Pa1xPro (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5925)

Marco7 17.09.2008 11:28

VIDEO TUTORIJAL Pa1xPro
 
Uskoro zavrsavam video turotrijal na Srpskom za Pa1x,Pa1xPro,Pa800 i Pa2xPro s tim sto ce za Pa800 i Pa2xPro imati samo dodatak oko Guitar Mode a sve ostalo je isto kao na Pa1x!Bice objasnjene sve opcije i funkcije klavijature do poslednjih detalja i sve to sa video demonstracijom i na Srpskom ;)

TR-KORG 17.09.2008 12:21

koliko ce toooooo da kosta

Marco7 17.09.2008 13:00

Koliko ce da kosta :) Prvo da objasnim malo o cemu se radi?Tutorijal je moj autorski rad i moci ce da se instalira samo na jednom racunaru sa jednog Cd-a,znaci ti me pozoves telefonom kazes mi broj sa Cd-a ili ce biti na neki drugi nacin i ja ti dam sifru da bi ti mogao to da instaliras kod tebe,znaci bice zasticen koliko to budem mogao da izvedem a potrudicu se :) U tutorijalu sam opsirno demonstrirao kako se prave stilovi sa lakocom a dosta efektno u samoj klavijaturi,bukvalno sve mogucnosti opcije RECORD,SOUND,MENU,GLOBAL,B.SEQ,SONG,SONG BOOK...Znaci cela klavijatura je iskoriscena i sve to u posebnim lekcijama!Cena za sve clanove foruma ce biti sibolicna znaci nekih 12-13e za DVD ali samo za clanove foruma!DVD ce imati orginalno pakovanje i cak sam u pregovorima sa nekim izdavacima ali o tom potom a dok se to ne sredi cena ce biti 40e!Znaci clanovi ovog forum ce imati simbolicnu cenu kao sto sam i naveo gore od 12-13e posto jos nisam napravio kalkulaciju,ali ce morati da mi se jave ovde na PP i morace da idu preko ove stranice za kontakt jer ce jedino tako moci da ostvare cenu sa popustom od 75 posto a ja cu na taj nacin znati da su clanovi naseg foruma www.yu-midi.com ;) Neke od lekcija cemo staviti besplatno u delu gde su tutorijali i objasnjenja!Mislim da je posteno sa moje strane ;)

tesla 17.09.2008 13:06

Extra to je pun pogodak za mnoge sigurno meni licno nisam siguran evo bas sad razmisljam ima li sta jos da nisam provalio i nemogu da se setim..... A sta bi care sa onim tutorijalom za cubase???

tranzit 17.09.2008 13:08

Jedva jednom da neko odradi pametnu stvar. Nego cijena ti je mala a znam koliki je posao bio. Podigni ti to malo pa da ti se i isplati taj rad a onda mozda dobijes i volju za dalje projekte te vrste. Mislim da nikome nece spasti kruna sa glave za 20 eura a to bi bila po mom misljenju realna cijena.
Sva sreca samo da nas vrli kolega iz Ketrona nije dosao na ideju da izdaje taj video tutorijal na Srpskom, bilo bi havarija klavijatura do mile volje.

tesla 17.09.2008 14:07

:)]=))=))=))no comment

Marco7 17.09.2008 15:12

Citat:

Originalno postovano od tesla (Post 50311)
Extra to je pun pogodak za mnoge sigurno meni licno nisam siguran evo bas sad razmisljam ima li sta jos da nisam provalio i nemogu da se setim..... A sta bi care sa onim tutorijalom za cubase???

Aj iskucaj mi adresu na PP

@Tranzit
Cena je stvarno simbolicna za nase clanove,uopste nisam imao nameru da zaradim od ovih nasih clanova jer ce ipak to biti sve u profi omotu profi pakovanju itd da ne nabrajam sad sve redom a nadam se zaradi da uleti izdavac i da mi za ustupanje autorskih prava jedno 150000 dinara jer smo pricali o nekoj takvoj ceni koja odgovara i meni i njima pa sam zato i da sto zvrsim rad moci ce nasi clanovi da se jave jer kad uleti izdavac dobija autorska prava i posle mogu da me tuze zbog moje distribucije :)

Dule Va 17.09.2008 15:28

Svaka cast,ja poznajem dosta dobro Pa1x ali sigurno ima dosta toga sto ne znam.
Mislim da bi bilo dobro da tako nesto postoji i za ostale klavijature.
Odusevljen sam samim tvojim gestom da korigujes cenu za forumase.
Pozzz;););):D

Burli 17.09.2008 23:12

Extra ideja, i ne sumnjam u konačnu realizaciju, a slažem se sa kolegom "tranzitom" da 20 eura bi za forumaše bila "mrka kapa", a evo da se ovako među prvima javno najavim!!!

Darko 17.09.2008 23:31

Dje da uplatim,ako se moze vec ;)


Trenutno vrijeme na Forumu 06:47

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org