YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Boje i semplovi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   treba mi boja za kontru (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=26888)

tayros2 13.03.2014 22:24

treba mi boja za kontru
 
pozz kolege treba mi oakva kontra ili ako neko zna kako da je napravim ako moze od fabrickih boja u pitanju je korg pa3x

U sokaku komsija mi jutros sljive bira - Zivkica Miletic, 2013
You need to upgrade your Flash Player
da kontra je od 059 sek.... pozzz

grabovac037 14.03.2014 00:02

to ti je cuvena mide viola imas ovde u setu od krecara ili joce kinga tu violu mislim da je joca viola

gagan 14.03.2014 01:24

Opasna kontra , hm , ode ja da je sklepam za moju jamahicu .... :D:D:D

vingula 14.03.2014 02:11

meni to zvuči na klasični sound starog rolanda ona Nylon gitara kao na G800, samo što ju kratko svira...kak bi se reklo krači trzaj

tranzit 14.03.2014 02:33

U pravu si, to bas lici na neku Nylon gitaru kod koje je naglasena trzalica, pa se strumming dosta cuje. Nego, sve vrijeme se pitam, sta ce ovome Kronos, svira sounde koje i Triton odradi bez da trepne. Boze, Boze... sto ljudi bacaju novac bez potrebe. Kladim se da ima kompletan DX11 samplovan u Kronosu.


@tyros2
Ovo bi morao da samplujes jer ne sjecam se da u PA3X imas fabricku strumming Nylon gitaru. Postoji jedna odlicna (daleko kvalitetnija od te koju cujemo na snimku) u Kontakt formatu, pa i nije joj nesto posebno veliki Content. Nju bi mogao da uvedes u PA3X.

gagan 14.03.2014 02:41

Da bas tako i ja mislim , i cudim se da ljudi u tako skupe masine , trpaju semplove od dx 11 . Sto ne odrade posao sa njihovom postojecim rom bojama , nego ,,, op la la , pa buc semplove hahaha . smesno , ja imam psr 1500 aranzer , pa mi boje u aranzeru rade perfektno , a cuo sam neke sa semplovima , ritam gitare im se cuju kao kad bi kasikom lupkali po casi ..... Glupost kupis tako skupu spravu , a ne iskoristis nista njeno ....

tranzit 14.03.2014 02:45

Vazno je samo jedno, da su slova kojim je napisano ono Kronos na instrumentu, sto veca. Odmah mu skace rejting. Sto se iz tog Kronosa cuje DX11, DX7 i metar Joca, Durdulj, Prdulj... i slicnih sounda, nema ni veze. Bass sound, kojim svira sve vrijeme, je stariji od njega bar pet godina.

gagan 14.03.2014 03:13

Hahahaha durdulj , prdulj ... Glavne boje za kronos , fantom i druge skupe masine ... pozdrav za gospodina tranzita

sale_band 14.03.2014 10:12

Niste vi to dobro shvatili... Ovi su izdrndali svoj TR pa onda G6 za godinu sto neko neće ni za 5-6... Zato se prelazi na novije... :)

Šalim se, čim je jedan prešao, odmah svi za njim... Od ovih "poznatih", poslednji je onaj iz Škorpiona...

Sent from my HTC One XL using Tapatalk
Dodato:
Btw, ova kontra je verovatno sa Kronosa...
Ja imam nešto slično na M3, zove se Classical Nylon i sastavljena je iz 4 layera

Sent from my HTC One XL using Tapatalk
Dodato:
Mislim, fabrička sa Kronosa :)

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

tranzit 14.03.2014 19:01

Moze to da se napravi bez mnogo problema skoro na svakom imalo sposobnijem workstationu ili aranzeru i to od internih Nylon gitara. Potrebno je samo da taj instrument posjeduje voice delay ili layer delay ili multisample delay parametar, odnosno kontrolu. Mada, ima i drugih nacina. U svakom slucaju, to se uradi za par minuta.


Trenutno vrijeme na Forumu 23:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org