YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   IT Sektor (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   PlayStation ili... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4131)

Alix 02.04.2008 16:19

PlayStation ili...
 
Pozdrav kolege...
Odkad sam vidio izlazak igrice Street Fighter IV,sjetio sam se davnih godina 1995,1996,1997,1998, kad sam išo u osnovnu školu i "pare sa sendvić" trošio na igralnom aparatu s joystickom i tuko se u Street Fighteru...I odjednom me obuzelo ludilo da kupim sebi igralnu konzolu...Pa me zanima imal ko iskustva s njima i šta bi predložili...

Namjera mi je ili SONY PS3,Microsoft XBox ili Nintendo WII...
Gdje god da pogledam (YouTube,itd...) svuda neko hvali ovaj a neko onaj-ludnica...
Pa me sad zanima imal ko sprave od ovih čuda i kakva su vaša iskustva s njima...Namjeravam ovaj tjedan da se bacim u kupovinu (moram,nema druge) pa bi mi mnogo pomogli sa savjetima...Pozdrav!

Vaxter 02.04.2008 16:32

Koji ce ti moj konzole?
Imash PC, imash emulatore, i vozi! ;)

ako bih morao da biram, onda PS3... :)

maricm 02.04.2008 16:34

Ja glasam za PS3

mykeli 02.04.2008 16:46

Prijatelji dragi, igrao sam kod drugara wii,mislim da je nintendo..pa ono je savrsenstvo:-O bre ljudi...picili sam neku atletiku, pa boks jedan protiv drugog, pa smo se toliko izmorili da smo morali posle toga da opalimo dve bombe(baterije) od po dva litra...pa "Jovo nanovo"..hehehe...
Alix drug,probaj to i videces 21.vek..EXTRA...
E sad, moj drug ima samo tri ili cetiri tih igrica(i one skupe jebem ga),ali mislim da ima puno toga da se kupi za tu konzolu...

Imate na youtube prezentaciju!

Alix 02.04.2008 16:48

Imam kod kuće (kod roditelja) stravu od PC-ja ali ima vodno hlađenje i milijun cjevi,sama platforma radiatora i pumpe je ogromna...A sad gdje stanujem ne mogu da ga imam ovdje-prevelik...Inače imam Lap-Top i poslovni PC koji nisu dovoljni za igranje igrica (konfiguracija i opterećenje programa je prevelika)...I treba mi pod hitno konzola jer vidim da je grafika na njima dosegla extreme i tekstura je odlična...Kako sam skonto na YouTube-u,Sony PS3 negde ima bolju grafiku a negde užasnu (kad se igraju ps1 i ps2 igre),konfiguracija mu odlična (nema logike),Nintendo WII se apsolutno pregrijava i nema toliko igrica za njega (osim stare sa 640-ke i SuperMario),Microsoft XBox ima slabiju konfiguraciju od PS3 ali zatop kažu da mu je bolja grafika,a i cjene mu tu negdje...Sad po prvi put nabavljam konzolu pa nebi volio da zabrljam jel 450eur nisu male pare...

Vaxter 02.04.2008 16:51

Svidja mi se i WII, ali XBox nikako...
PS3 mi se svidja, jer na njega moze da se nakachi hard, pa da se gura linux... :D

kuki 02.04.2008 17:11

Ja sam glasam PlayStation3!
Imao sam nekad davno PS "kec"onu novu verziju posto su bile dve...ona kockasta i posle je izasla ona manja i zaobljena!Bio sam odusevljen...prodao sam je pre jedno 4 godine!

Znaci PS3 i vozi:)

daisa 02.04.2008 17:19

uzmi ps3 ali pazi ako hoces da mozes igrati i starije igrice od ps2 onda uzmi verziju sa hd 60gb jer od 40 gb verzija nemoze da pokrece igrice od ps2 tu su napravili sranje,inace ja igram na laptop i do sad mi nije nijedna zapela cak i Assassins Creed igram iako na njegovom sajtu pise da nemoze na laptop al ja ga tucem to je igrica koja bas zahtjeva maksimum

milan_lekic 02.04.2008 17:53

Xbox majka kolega ga ima u autu heheeheh
Za PS3 su skupe igrice

ROBOT 02.04.2008 18:43

prijatelju alix moj prijedlog ti je samo play station 3 igica imas za njega mali milion ma ipak je SONY SONY masina je extra ja samo samaram fifa 2008 nemam rijeci et toliko od mene do sljedeceg javljanja pozdrav...


Trenutno vrijeme na Forumu 00:56

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org