YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Roland V-stand (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5123)

Vule 03.07.2008 18:31

Roland V-stand
 
1 Privitaka
Ljudi,ima li neko iskustva sa ovim stalkom...ja sam ga gledao i oduševilo me što je lagan i extra je mali kada se spakuje...samo me zanima stabilnost,ima li neko da ga je koristio...kako se ponaša kada se stave dve klavijature na njega?

Lepi Cane 03.07.2008 18:41

Ima Vlado Georgijev iskustva:D

zvekan 03.07.2008 18:46

Ja inace koristim spajder pro ali sam probao rolandov V odlican je stabilan i na gornjoj klavijaturi mozes da podesavas ugao kako zelis da ti stoji sint.Odlican je
Pozz

trna 03.07.2008 19:34

POzdrav ! imam ja i mogu ti reci da sam prezadovoljan - mnogo je stabilan , svirao sam na njemu sa va7 i tr sad cu poceti da nosim i e80 samo cu morati da im zamenim mesta posto je e80 pretezak za gore. stabilan , lep , imas stipaljke koje drze kablove uredno, jedino sto je malo skup a i nije toliko lagan koliko deluje
!

GALA 03.07.2008 19:51

[quote=rolandinjos;42790]Ljudi,ima li neko iskustva sa ovim stalkom...ja sam ga gledao i oduševilo me što je lagan i extra je mali kada se spakuje...samo me zanima stabilnost,ima li neko da ga je koristio...kako se ponaša kada se stave dve klavijature na njega?


Ljudi koji je ovo sint gornji nepise model

svirko 03.07.2008 20:30

1.6 16V
Sa plinom!
Hehehe

No.1 03.07.2008 21:33

Uuuuuuuuuuuuu.....da nadjem ovde vakav stand odma kupujem...jako mi se dopada.
Imam spider ali za promena ovaj je extra.
Ja sam ga proslo leto u budvi video i diskoteci Bombo... imao ga je onaj drugi klavijaturista koji svirao sa Kosmajaca.
Stalak je extra. Ovaj na slici celi komplet je ludnica...sa klavijature ujedno...

josipv 03.07.2008 23:06

Citat:

Originalno postovano od GALA (Post 42810)
Ljudi koji je ovo sint gornji nepise model

Mislim da je to V synth GT
Highslide JS

A stalak mi se bas nesto ne svida!

Marco7 04.07.2008 01:21

...
 
Lep je stalak ali mi je lepsi Spyder Pro ;)

Vule 04.07.2008 02:29

Citat:

Originalno postovano od No.1 (Post 42842)
Uuuuuuuuuuuuu.....da nadjem ovde vakav stand odma kupujem...jako mi se dopada.
Imam spider ali za promena ovaj je extra.
Ja sam ga proslo leto u budvi video i diskoteci Bombo... imao ga je onaj drugi klavijaturista koji svirao sa Kosmajaca.
Stalak je extra. Ovaj na slici celi komplet je ludnica...sa klavijature ujedno...

ma sve se može naći...ali je skup,košta kao i spajder oko 200 eura...meni je samo frka zbog stabilnosti pa me zanimaju iskustva...ove dve noge dole su mi sumnjive...posle 5,6 komada "kratkog" pića nisam siguran da bi uspeo svaki put da ih "promašim"...:D

samo da se ispravim...košta oko 200 eura sa dodatkom za drugu klavijaturu...


Trenutno vrijeme na Forumu 15:58

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org