YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Problem sa HD-om,korg PA80 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1156)

alek2000 02.10.2006 18:01

Problem sa HD-om,korg PA80
 
Pozdrav svima,mislim da imam problem sa HD-om...Kada memorisem stylove na HD,sve radi ok,ali kada ugasim i ponovo upalim klavijaturu,stylova nema na userima ali stoje u folderima !123,!456,!789. Kako mogu resiti problem,zelim da mi stylovi stoje na userima i posle gasenja klavijature. Hvala unapred!

taletdkmk 02.10.2006 22:47

Nije problem u HD
 
Brat pred da memorises stylove na HD idi u Disk i nadji Factory Style mislim da je na 9 strana onda namesti na Off snimi style i posle ugasi i vidi dali je sve OK Mislim da ce biti OK POZDRAV TALE

alek2000 03.10.2006 00:19

Razumem sta hoces da kazes ali factory styles su vec postojeci ritmovi(fabricki) i oni nemaju veze sa stylovima na HD-u. Probao sam sa ukljucenom i iskljucenom zastitom HD-a,nista ne pomaze,uzas...

taletdkmk 03.10.2006 07:38

Slusni me sada MOZE!
 
Moze se zacuvati samo ti ne primetujes. Stavi factory Style na Off Onda idi na Save i snimi samo jedan Style i za kraj pred da ugasis idi opet na Disc Factory styles i namesti na ON. Iskluci klavijatura i vidi dali je OK

alek2000 03.10.2006 16:27

Ne druze,ne pomaze,po ko zna koji put sam to sve odradio,ali opet isto,posle gasenja i ponovnog paljenja stylova nema na userima... Mozda ja sve to pogresno radim,mozda ima i drugi nacin,moj je: Napravim na kompu folder!123 i u njemu jos jedan STYLE folder,u tom folderu se nalaze stylovi,stavim na flopy i prebacim na HD,isti je postupak sa !456 i !789.Kao sto rekoh,sve je ok,stylova ima na userima,ali posle ponovnog paljenja izgube se sa usera,ali jos uvek stoje u onim folderima !123,!456,!789 na HD-u. Da li i ti koristis stylove sa HD-a? Kakav je tvoj postupak ubacivanja na usere?

taletdkmk 04.10.2006 13:32

Ma brat ti radis malo greska
 
Vidi sad Te tvoje stilove sto mestis na komp. nemoj direkno da kopiras u !123.set nego napravi load na njim onda factory style off pa ides na disk strana 2 SAVE Stisnes na Open sve dok ne nadjes tvoji style koj zelis ta da se nalazi u HDD posle save i jedan po jedan si sredis za sve Pre gasenje na PA idi opet u Factory Style i namesti on Ako opet ne mozes da se snadjes ja sam na msn tdk_mk2003@hotmail.com ili taletdk na SKYPE pozovime morada sredimo to POZDRAV TALE

djoro 26.10.2006 23:17

Zdravo svima . Bas me zanima ako je uspelo ta sa direct HD drive jer ja jos uvek loadiram HD user 123, 456, 789 and user 1, 2 and 3 posle svaki put kad ugasim i upalim PA 80.

:oops:

Hvala unapred.

Djoro.

taletdkmk 28.10.2006 19:58

Nasao sam resenie
 
Ovako Idite na disk Earse i ulazis u SSD memori. Tamo nadjes PROGRAM i proveris dali unutra ima USER01.PCG, USER02.PCG i USERDK.PCG Ako ima vise od toga kako na primer USER03.PCG,4,5,6,7 i 8 Izbrisite sve. Onda izgasite vasu PA i ponovo je uklucite i proverite dali onda ima HD Stylove. Ako ima samo pisite da znam sta ste uradili. Pozdrav i nadam se da ovo resenje pomocice na mnogi KORG-ovci sa ovaj problem

TALETDKMK

djoro 03.11.2006 00:13

Svaka cast majstore. :D :D Uspelo je ovo shto si gore napisao. Sad kad upalim klaviaturu sve je lodirano vech . Milina ... a ja se namucio skoro 2 godine pre svake svirke da lodiram direct hd styles :( :( Hvala veliko . Pozdrav svima.

Djoro.

taletdkmk 03.11.2006 03:31

nema na cemu
 
ja sam to sam otkrio a stavio sam na forum zato sto si mi ti dao onaj set mnogo ti i tebi hvala pa cujemo se na MSN pozdrav :lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 03:03

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org