YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ljubav & Seks (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Pravljenje djece i nakon smrti (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=16847)

Dell 07.01.2011 17:52

Pravljenje djece i nakon smrti
 
Evo poslao mi ovaj tekst jedan prijatelj, evo za sada verzija na engleski, kasnije cu prevest, samo cu rec boze me sacuvaj i sakloni :lol::lol::lol::lol::lol:

Dead man in mortuary impregnates woman




The Rolling Stones said it best, “You, you make a dead man cum.” A 38 year old female mortuary worker is being held on $250,000 bond after becoming pregnant by one of her clients-a dead man. The alleged crime took place at the Mourning Glory Mortuary just outside of Lexington, Missouri. Police have charged Felicity Marmaduke with desecration of the dead and necrophilia.
According to a statement made to police by Marmaduke, the alleged victim experienced a post mortem erection while being bathed. Being alone, Marmaduke straddled the dead man and proceeded have sex with him. Much to her surprise, the alleged victim came to orgasm after several minutes. A few weeks later, Marmaduke had a positive pregnancy test while receiving a routine medical exam. Upon telling her doctor the circumstances leading to the conception, the police were notified. Marmaduke was arrested without incident at her dilapidated trailer home a few blocks from the mortuary.
In a bizarre twist, Marmaduke plans to sue the dead man’s estate for child support.

DinO74 07.01.2011 18:06

Hahahhahaha...e stvarno ovi ameri ne znaju vise sta ce od sebe...ccc. U principu nije ovo ni lose ehhehe :P

Dell 07.01.2011 18:58

msm jasno mi je da je dobio erekciju, ali da ga jebes nije mi jasno kako je uspio doc do orgazma :lol:

EmirTotic 07.01.2011 19:25

Dell, ti si car! =))

Damir_Coma 07.01.2011 19:37

hahahaah, al najjaci dio je to sto ce tuziti da dobije alimentaciju =)). Zao mi covjeka, mozda je citav zivot bio postenjacina i sad kad je umro pukla bruka =)).

Dell 07.01.2011 20:00

Evo ga i prijevod




Mrtav covjek u mrtvacnici napravio zeni dijete

Rolling Stonesi su to najbolje rekli pjesmom "You, you make a dead man cum" (Zbog tebe i mrtav covjek svrsi). 38-godisnja zena koja radi u mrtvacnici
mora platiti 250,000 americkih dolara kazne nakon sto je zatrudnjela sa jednim od svojih
klijenata - mrtvim covjekom. Pocinjeni prekrsaj se dogodio u Mourning
Glory mrtvacnici u blizini Lexingtona, Missouri. Policija je kaznila
Felicity Marmaduke za skrnavljenje mrtvih ljudi i nekrofiliju.
Sudeci prema izjavi koju je Marmaduke podnijela policiji,preminula zrtva je
dozivila "post-mortem" erekciju i krenula je sexati se sa njim.
Na veliko njeno veliko iznenadjenje, preminula zrtva je nakon nekoliko minuta
imala (da ne kazem dozivjela :D) orgazam. Nekoliko tjedana kasnije,
Marmaduke je bila pozitivna na test trudnoce dok je bila na rutinskom
medicinskom pregledu. Nakon sto je doktoru pricala okolnosti koje su dovele
do zaceca, policija je bila obavjestena o ovome. Marmaduke su uhitili bez incidenta
u njenoj prikolici par blokova dalje od mrtvacnice.
Da stvar bude jos bizarnija, Marmaduke namjerava tuziti opcinu(?) preminulog
za alimentaciju

nesaband 15.01.2011 01:21

neverovatno je ovo.Ta mora da je neka zahebana hurolomka:lol:

ta dize iz mrtvih=))

dejong 06.03.2011 00:01

Ma izmisljotina, ko zna ko je nju sve seksao posle tog incidenta.

mirandess 06.03.2011 02:09

jao ciganluka :D cuj post mortem erekcija :D e svasta. E ja je nebih kaznio, ja bih joj dao Nobelovu nagradu za Nekrofiliju i skrnavljenje mrtvih ljudi :D hahahahahhhaha a jesu ludi ovi ameri!

milanceshow 06.03.2011 06:43

Svaka cast mrtvaku!
Ovaj mrtvak kresnuo vise riba nego pojedini! ;)
Postovano sa mobilnog uređaja


Trenutno vrijeme na Forumu 02:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org