YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Kako editirati post na ovom forumu? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=32066)

tahym 03.03.2021 17:43

Kako editirati post na ovom forumu?
 
Pozdrav,


ne mogu naći kako editirati neki od svojih post-ova na ovom forumu, ako sam napisao nešto krivo ili napravio tip-feller.
Za ovaj post imam opciju "edit" u donjem desnom kutu, ali za postove na temi Korg aranžera nemam opciju edit.
Htio bih i naslov teme promijeniti, ali, kao što rekoh, nemam tu opciju.
Može li se to na ovom forumu ili je editiranje zabranjeno?
Pročitao sam i pravila foruma, ali nisam našao ništa konkretno o ovom problemu.

casper 03.03.2021 17:51

Može se editirati prvih 15 minuta. Nakon toga nije moguće.
Koji naslov želiš izmjeniti, reci pa će to napraviti administracija.

tahym 03.03.2021 18:00

Hvala na brzom odgovoru. Naime, mislio sam na temi koju sam nazvao "Korg PA800" (kao što sam i na početku same teme opisao), raditi postove jedan ispod drugog. Svaki post bi imao i svoj (drugačiji) naslov i odnosio bi se na neku problematiku na PA800, koju sam shvatio/razriješio i htio pojasniti ostalima koje zanima.
Međutim, čini se da mi forum automatski spaja postove, ako nitko nije reply-ao u međuvremenu. Taj mehanizam automatskog spajanja će onda uništiti preglednost postova, jer će ih sve skupiti u jedan, bez razdavajanja i naslovljavanja. Može li se to riješiti nekom postavkom ili bi rješenje bilo da otvaram novu temu za svaki takav post?

casper 03.03.2021 18:15

Ovo je prvi post ....

casper 03.03.2021 18:15

nastavak ...
 
ovo je drugi post

casper 03.03.2021 18:17

nastavak 02
 
ako dodaješ novi post i uneseš mu poseban naziv, mislim da ga u tom slučaju ne spaja
ali za sve te tehničke stvari ćemo pričekati Vaxtera jer je on tata-mata od foruma
do tada ti samo proučavaj Korga, a lako ćeš dopisati što si novoga naučio ;)

tahym 03.03.2021 18:20

Meni je tri posta (jedan od sinoć i dva od danas) spojio u jedan:
https://www.yu-midi.org/forum/newrep...treply&t=32065


Na drugom postu sam napisao i novi naslov, ali taj naslov je nestao pri spajanju.

casper 03.03.2021 18:25

Samo ti proučavaj Korga ;) i ne brigaj se ...

Uvijek možeš odvojiti

Ono što želiš da bude odvojeno

I nastaviti

s novim proučavanjem


Sorry ekipa što smo zaspamali temi, budemo to obrisali poslije ....

tahym 03.03.2021 18:33

Hvala na savjetu ...


probao sam opet, promijenio naslov, ali ga je odmah spojilo.
I neda mi odvojiti ... samo u sljedeći redak napiše "Dodano:", ignorira moj novi naslov, čak i dva prazna reda koja sam ostavio radi odvajanja.


Eh da, i nemam mogućnost promjene nakon submit-a, nema "edit" opcije.
Dodato:
evo da probam spaja li se automatski na ovoj temi ...
Stavio sam naslov "nastavak 04"
Dodato:
Ipak je automatski spojio :(
Dodato:
ali ovdje imam "edit" opciju, dok u korg temi nemam
Dodato:
baš je neuredno i ubija volju :mad::rolleyes:

Vaxter 06.03.2021 23:05

Obe ove stvari su urađene još u davnim počecima foruma, što će reći pre 15ak godina.

Editovanje posta nakon 15 minuta od postavljanja je onemogućeno zato što su neki članovi zloupotrebljavali ovu mogućnost i tokom resprava menjali svoje prethodne postove pa se "izvlačili" na to da ih neko nije dobro razumeo i tome slično.
Tadašnja verzija foruma nije imala opciju da se zaključa editivanje nakon što neko odgovori već samo opciju zaključavanja po vremenskom limitu.
Ne znam da li trenutna ima ovako neku opciju, morao bih da proverim.
Ako ima onda možemo ukinuti taj limit od 15 minuta.

Što se spajanja postova tiče, to je isto uvedeno zbog zloupotreba jer su neki članovi dodavali postove kako njihove teme ne bi "potonule", pa zbog njih druge teme nisu mogle da dođu do izražaja.

Na moderatore se ova ograničenja ne primenjuju, pa zato casper nema problema da doda nov post. :)


Trenutno vrijeme na Forumu 16:46

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org