YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Prosirenje pa 3x (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=27189)

darko87 30.05.2014 12:04

Prosirenje pa 3x
 
Pozz forumasi,zanima me postoji li neko prosirenje za pa 3x tipa srx prosirenja za roland g70, ili da li je neko uspeo od vsti instrumenata da napravi dobar koplet bubanj,hoce li to priblizno tako da izadje na pa 3x?

EmirTotic 30.05.2014 12:22

Doooobroooo došaooo u kluuuub... :)) Onaj ko to ima čuva kao zmija noge tako da se uzalud nadaš da će ti bilo ko izaći u susret, barem meni nisu oni od kojih sam očekivao. Radim ovih dana na tome pa ćemo smisliti nešto Dare...

Vex 30.05.2014 15:02

Prosirenje nikakvo ne postoji jer nema mesta za hardversko prosirenje... Postoji opcija da se odradi kao set pa da se jedino iskoristi postojeca sampling memorija... Neces valjda sa T4 na Pa3? :O

Milan$ 30.05.2014 20:29

Neces valjda sa T4 na Pa3? :O[/quote]

Vex ovo nisam ocekivao od tebe.. ahahahah :)
Dodato:
mada mudro zboris... :D :)

Vex 30.05.2014 20:35

Pa ozbiljno... Svi aranzeri imaju bolju fabriku od Korga... Kako prolazi vreme sve vise vidim da oko korga ima najvise cimanja...

Milan$ 30.05.2014 20:41

eeeeeeeeeee odavno ja to pricam, sto sebi,sto drugima :)

EmirTotic 30.05.2014 22:50

Nikako mi nije jasno, ali nikako, kako naštimam korga na monitorima, slušalicama, snimim demo, sve je odlično (čak i meni posle 15 godina sviranja yamahe). Izadjem na ozvučenje (odnosno na više vrsta ozvučenja) i dobijam skroz drugačiju sliku na svakom od njih. Isti štim, isto sve prilagođeno... Istina je, vratiću se na tyrose ali prvo da pobedim PA3X!

Vex 31.05.2014 01:37

Ja nemam taj problem, cak kad ga namunjim na razglasu bude i bolje nego na monitorima... Valjda sam mu kao usao u neki fazon :-)

Milan$ 31.05.2014 03:14

de der Vex otkrij nam tajnu, da i mi malo "progledamo" s ovim korgom :)

DrPtr 31.05.2014 03:58

Citat:

Originalno postovano od darko87 (Post 270483)
Pozz forumasi,zanima me postoji li neko prosirenje za pa 3x tipa srx prosirenja za roland g70, ili da li je neko uspeo od vsti instrumenata da napravi dobar koplet bubanj,hoce li to priblizno tako da izadje na pa 3x?

pa sad.... VST sa tonom semplova, i do 127 layera,round robin,FX.... vs Korgovih tricavih 6 single layera :) ... ali moze se napraviti bolje nego sto je neki standard koji se slusa okolo pod uslovom i da midi bude dooobro uradjen.
Samo za sve to treba volje i vremena,vremena....a bogami treba znati i sta radis. Vex rece da nema probl sa razglasom.. nema jer verovatno posle toliko vremena provedenog sa instrumentom jos dok nesto radi zna kako ce se to ponasati kasnije u zivoj svirci,razglasu... nije dovoljno samo "pocupati" semplove iz nekog VST,to je najmanji problem...

Citat:

Originalno postovano od Vex (Post 270508)
Kako prolazi vreme sve vise vidim da oko korga ima najvise cimanja...

Staris izgleda :D ...normalni proces odumiranja volje ...na kraju kafanica i dvojcica >:D< ... ne zali se ,koliko cujem ti bar nemas problema sa Korgom .


Trenutno vrijeme na Forumu 11:14

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org