YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   zauvijek si ostala u meni harmonija (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5340)

tesla 24.07.2008 01:38

zauvijek si ostala u meni harmonija
 
hitno mi treba kolege pa pomagajte ko zna. Inace neki ovu pesmu znaju pod naslovom "placem kao dijete" a peva je Serif

uz izvinjenje mod-ovima ako sam postavio temu na pogresno mesto

x3meSRB 24.07.2008 02:35

pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

dalabu 24.07.2008 09:35

Citat:

Originalno postovano od x3meSRB (Post 44774)
pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

Harmonija treba covjeku i ako nisam Milan tarot eto ja sam procito i pogodio

tesla 24.07.2008 10:48

Citat:

Originalno postovano od x3meSRB (Post 44774)
pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

svakome ko je iole pismen ne trebaju tarot karte da pogadja sta mi treba jer lepo pise HARMONIJA
a ti kolega malo biraj reci i pazljivije citaj i nema potrebe za podsmehom nikakvim a time samo pokazujes kakav si i sto je najbolje ispalo sam se sebi smejes.........

x3meSRB 24.07.2008 16:23

samo sam hteo da pomognem nisam video naslov do kraja pisao sam kasno, otkud vam to da sam se podsmevao ..... pogreshi covek........ :D nemoj odma da ste na kraj srca

tesla 24.07.2008 16:26

Citat:

Originalno postovano od x3meSRB (Post 44774)
niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

po meni nema nista smesno ovde !!??
no nema veze nego i dalje ako ko zna harmoniju neka pise
pozzzzzzzzz

Alix 24.07.2008 16:31

Ljudi smireno...
JA SAM MILAN TAROT i nemojte da me vređate...
Koliko mogu da pogodim,dobićeš tu harmoniju u četvrtak,23.09 u 11.56 časova
na autobuskoj stanici u Beogradu kad budeš kupovo novine...

x3meSRB 24.07.2008 16:36

aj otvori msn sad cu da ti napishem harmoniju.

tesla 24.07.2008 16:37

eeeeeeeee car si majke mi
daj mile nesto ranije ako moze malo promesaj te karte

x3meSRB 24.07.2008 17:16

a jel mozesh da mi odradish ritual spaljenje kerushe..... :D evo pogledajte....


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player

jeste da je offtopic al nadam se da se moderatori nece ljutiti da unesemo malo smeha ovde. pozZ.


Trenutno vrijeme na Forumu 15:48

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org