YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Boje i semplovi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   semplovani bubanj juzni vetar (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5608)

korda 20.08.2008 12:13

semplovani bubanj juzni vetar
 
Kolege. da li neko ima za korga semplovane bubnjeve od Juznog vetra?
Ima tu nekoh stvari na sajtu ali mislim da to nije bas to.
Unaprijed hvala.

skoricnik 20.08.2008 12:19

Boljih semplova nema, to sto je na downloadu, to se uglavnom i koristi...Skini to, spakuj u set, dodaj efekat i vozi! ;)

Alix 20.08.2008 13:41

##Ima tu nekoh stvari na sajtu ali mislim da to nije bas to.##

Ako to nije baš to onda NE POSTOJE NIGDJE...
Evo zašto,ovdje u Download centru imaš bar jedno 10 različitih JV Drumova...
Iz glave da nbrojim onih što se sjećam:
-SDX Bubanj
-Sejko JV
-JV Kit Dino
-Bole JV
-*JV*
-JV SDX SP

I još par al se ne Sjećam...Nijednog od ovih NISAM izmislio čak i znam u kojem se setu koji nalazi,ali da ne bude previše lako,poskidaj setove i iz UserDK banki povuci šta ti treba...Ako ne nađeš ono što tražiš onda si fenomen,jer na tom materialu rade mnogi profesionalni muzičari,pozdrav!

ognjen-ogy 21.08.2008 01:27

Neemmmaaa ????
 
Brate, ako nisi ovde našao onda nećeš nigde !
Marco7 je postavio original JV bubanj, pa ako nijedan taj mora da ti odgovara, a ako ti ni taj ne odgovara onda brate ne znam ni sam šta da ti kažem nego SRETNO SA POTRAGOM .....

deks88 23.04.2009 10:35

Pozdrav svima...a dali ima neko sempl crasha od jv.imao sam ga neko vrjeme pa se izbrisalo.Sad nemogu vise da skinem.
Hvala na odg..

vingula 23.04.2009 16:36

I ja ga tražim več 1 i pol godine,al nigdje nema onaj pravi (CRASH)

Vihor 08.05.2009 01:34

Ovako samo malo da vas ohrabrim i da vam kazem da je moguce uraditi sam priblizno dobar JUVE drum kit i to poprilicno jednostavno. Ja za svoj studio atelje koristim emulator X2 sampler i dosta sam soundova pojedinacno iskoristio iz raznih sonicnih rijesenja. Veoma dobre samplove mozete da izvucete pomocu SONIC CAPSULES sotver drum kita koji se u dosta uzoraka isporucuje i za sampletank sempler, tu je i session drumer 2.0, pa cakewalk studio kit, svi oni imaju vrlo profesionalno uradjene semplove, slusaj i onda na stranu iskopiras najbolje sto cujes. Mozete posle toga da sastavite drum kit kakav god hocete i uvedete kroz extreme sample converter a posle u razne extenzije. Cini mi se da se semplovi EMU SP12 legendarnog drum modula iz JUVE postave mogu pronaci i na ovom sajtu. Znaci uzeti iz nekoliko wav semplova raznih proizvodjaca sve pojedincano, dobro odslusati i sebi uraditi dobar kit. Kroz Awave to sve lijepo onda posloziti i prebaciti u korga primjerice. Pozdrav

siemensserbia87 24.06.2009 19:26

Jel ima neki program da pusta pojedinacno svaki sample,recimo acoustic bas,shnare itd..
Tj ja kod mene u klavijaturi(Techniks) imam program(ekvalajzer,envelope,apmlitude,modulation,e fekt,mogu da uzimam ton za svaku dirku pojedinacno iz bilo kog seta i jos puno koje cega) za editovanje drum kit-a,U tom programu se edituje ton po ton,znaci pocnem od prve C dirke i tako celu oktavu...Problem je st ja neznam kako zvuci svaki taj bit tj drum.
Pa bih pustio na nekom programu ako moze i redom editovao niz oktavu dok svaki ton nebude sto priblizniji tom iz Jv...
Ako ste me razumeli..
Hvala.

Rudiiiii 24.06.2009 20:08

Ako bi neko mogao staviti maping JV bubnja, jer mi na Rolandu moramo da se snalazimo na razne nacine :(

siemensserbia87 24.06.2009 20:11

To kolega i meni treba isto maping...bar bi mi to pomoglo.... :D :D :D
To i jedno 2000 jevreja za dobar sint....:P
Dodato:
Ajde ima li neko bar 2000 jevreja nemora maping :P


Trenutno vrijeme na Forumu 14:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org