YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   nesaband demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=13047)

grandia 23.02.2010 22:20

odlicno neso!

bend je bend :D

kolo veoma lepo al samo jedno me smeta ...

gde se vatao onaj sa belom majcom u kolo kad nema pojma da igra?! ijaooo kuku lele ! gasio sam monitor da ne vidim kako igra pa da se skoncentrisem na svirku ...=))

vecina zna ovo, al jos jednom - meni kao folklorni experta ovako nesto odmah pada na oko :lol: (al sam se sad falio ...)

nadam se da je taj "kolovodja" samo gost a ne nekome rodjak iz benda :">

pozdrav za tebe, jeftu i njegovu suprugu i naravno ostale kolege iz benda

zeljko 23.02.2010 22:28

nagrebusio si ako je rodjak:)

nesaband 23.02.2010 23:17

ma kakav rodjak,ja ne sviram rodbini,od njih nema za leba i cokolade.
hvala kolege na svim komplimentima koje ste dali za moje kolege i moj bend koji se sastavlja zavisno od toga koliko ce domacin da plati,hahahahah.
posto vidim da vam se dopadaju snimci bice ih uskoro jos.
mucim muku da nadjem neki program za seckanje viedo delova.ovo sam seckao u Windows mouvi maker-u,al me taj program nervira,sigurno ima neki bolji.
jos jednom hvala svima na pozitivnim komentarima.
Dodato:
evo koj malo snimka sa iste svadbe.Peva Nesa surcinac i Mira -geza
uz pratnju nesaband.


nesaband
You need to upgrade your Flash Player

Boban010 24.02.2010 23:49

Mira,a?=P~
A harmonikas veze li veze!Koje godine je bila ova tezga?

nesaband 25.02.2010 02:07

@boban010.ovo je sveza tezga.restoran Palma na Miljakovcu 20.01.2010 god.
Mira,a?dobra mala a?Harmonikas je sjajan,jedan od retkih koji i dan danas vezba a i ima talenta!On je jedini bosanac koga ja znam da svira harmoniku bas onako kako ja volim.

Gago 25.02.2010 12:18

Bravo,bend je bend,zvuci puno i lepo :)...Program za Video ako hoces potrazi MAGIX Video ili Pinnacle Studio.

nesaband 25.02.2010 20:05

nesaband demo snimci
 
@gago,hvala na komplimentimai za savet koji program da potrazim.
Evo jos jednog snimka sa iste svadbe.Uzeo i ja malo harmoniku nisam dugo svirao,da vidim da nisam zaboravio a i da pojacam malo baksis!!!!:lol:=))


nesaband1.wmv
You need to upgrade your Flash Player

Simke 25.02.2010 20:20

auuu Neso brate..ko top ste!!!svirka dobra,tvrda,cista....nema greske,a mira geza hehehhe.....nije ona "mala" ni malo,ona moze veci ovde da bude mama,ali extraaaa izgleda,i neke klinke mogu samo da joj pozavide.Ona je pravi primer kako zena treba i u nekim srednjim godinama da izgleda,ima repertoar mnogo veliki,zna sa gostima..ma svako da pozeli da radi s njom.Neso ajde nek se Mira reguje ovde,pa da se druzimo i van tezge.:D

buha 25.02.2010 20:54

Savršeno!!!!

Boban010 26.02.2010 14:30

Nije ovo bend,ovo je orkestar,a bend je kad zabavnjaci sa repertoarom od 100 pesama(od toga pola stranih) pokusavaju da sviraju narodnu muziku!


Trenutno vrijeme na Forumu 10:04

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org