YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Sta je ovim hteo pisac da kaze (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6498)

coke357 02.11.2008 22:18

Sta je ovim hteo pisac da kaze
 
ivan tr
Početnik forumacije!


Registrovan/a dana: 06.02.2008
Postovi: 8
poz

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav kolega. Imao sam do nedavno tyros 2. I siguran sam da ovaj program sto ja imam za nju nema niko u srbiji i sire. Imam oko 1000 ritmova, sto namenskih a i standardnih. Imam samo oko 50 ritmova samo trubackih. Takodje namenskih za JV. I jos mnogo toga. Dosta ritmova je odrafjeno sa original figurom basa kroz pesmu. Mislim da je ovo savrseno. I siguran sam da ovo nema niko. Znaci samo ja imam to i jos jedan covek u Srbiji sa kojim saradjujem. Taj program dosad niko, nije prodat jer je zasticen licencom. Sve je ovo lepo sto vi ovde ostavljate, mislim na demo snimke, ali veruj mi da je to smesno u odnosu na ono sto je bilo u mojoj klavijaturi. Ja sam je prodao pre nedelju dana ali bez programa. Veliki pozdrav!
__________________
IVAN

marco 02.11.2008 22:25

Hm... Ne znam sta da kazem na ovo. Ima nas raznih.

GALA 02.11.2008 22:27

a gdje je to bilo napisano

vlaxxy 02.11.2008 22:28

Pa...ima uvod,razradu i zaljucak!!!

PS: Drz´da ti ga nabijem!!!

ROBOT 02.11.2008 22:30

ja mislim da je htjeo da ti proda taj misteriozni program kojeg nema niko bas cudno evo ja se pitam kakav li je to program !!! i sto je jos cudnije da je samo pisao kako ima taj program ali nista konkretno ma vjerovatno hoce da ti proda taj tajnoviti program !!! pozzz

GALA 02.11.2008 22:35

cuj coke357 ne kuzim sta je tu lose pa decko ti je izasao u susret,treba da ti bude cast vidis da pise da to nema niko,samo njih dvojica ti si mogao biti treci al sad od toga nista,gadno si se zaj...o ......hehehehee

marco 02.11.2008 22:37

Samo mi interesuje kakvom je to licencom zasticeno :)

GALA 02.11.2008 22:41

Marco tu ti na tom setu treba user name:________ password:__________
i onda tek se st ucitava u sint, al cisto sumnjam da je orginal sigurno je s crackom,to je pirat ko bog

Sejox 02.11.2008 22:43

Nije bas neka teska lektira.Ovo bih ja svrstao u kratke price sa
jednim glavnim junakom i vec unaprijed poznatim epilogom(zavrsetkom).
Napisano kratko ali kristalno jasno.

Pregledajuci profil ovog nick-a,vidim da ne posjeduje Tyros-mada na jednoj temi dosta cvrsto stoji na braniku Tyros 2.

Ovo je vjerovatno napisano kao privatna poruka.

Sta reci o piscu-najbolje da se sam predstavi.

Ja inace ne donosim zakljucke na prvu loptu,ali iskreno opekao sam se
i sada dobro analiziram sve.

Coke,druze, zadao si temu za razmisljanje-ko ce opet ponovo u skolu:)

GALA 02.11.2008 22:54

da malo rasvijetlim situaciju....stim momkom sam na skype vec par mjeseci,mogu samo reci pohvale o tom momku,u nijednom trenutku nebih rekao da je to on pisao, inace je imao TR i Pa80 nedavno je prodao oba sinta i razmisljao je uzeti nesto bolje,i mene je pitao prije 2-3 tjedna za savijet sta je bolje da uzme Pa neki ili Tyrosa 2....i konacno mi je javio da ce uzeti Tyros2...al vec da ga je prodao,pa tek je kupio... al i to neznam dal je kupio sigurno, jer mi je javio da se samo odlucio za Tyros 2..... od tada se nismo culi..s momkom se cujem na skype od kad se uclanio na yu midi...al ne bi nikad rekao da je to on pisao,jer stvarno nije mi djelovo kao neki hvalisavac ili lazov.momak je djelovo ok i mislim da je ok..ovo sto vidim cisto ne vjerujem


Trenutno vrijeme na Forumu 18:37

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org