YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   problem sa korgovim pa 800 os i musical resource (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2468)

muhamed 29.09.2007 04:08

problem sa korgovim pa 800 os i musical resource
 
staviosam ovaj novi operativni sistem pa sam onda stavio ovaj musical resourece file i sad hocu da stavim neki set u usere jednostavno klavijatura zariba moram je ugasiti iponovo probam opet isto imali ista za ovaj problem hvala

BasariStudios 29.09.2007 08:27

Jel se sta popravilo?

zile 29.09.2007 12:14

i ja sam imao isti problem pa moraosam da ga vratim nazad da ga poprave taj novi os nije dobar sta su uradili,ako imas garanciju vratiga

bravo9 29.09.2007 13:37

Os Pa800
 
Citat:

Originalno postovano od zile (Post 17142)
i ja sam imao isti problem pa moraosam da ga vratim nazad da ga poprave taj novi os nije dobar sta su uradili,ako imas garanciju vratiga

Ako si stavio direktno od OS. 1.0.1 mozes imati problema. Zato stavi Os 1.0.2 i resurse pa onda redom tako neces imati problema.

Bravo9

zile 29.09.2007 16:04

jasam isto imao
problem kad pocinje da loading music resource i pcm data pocinje da se puni kao jedna linija ima na prvu stranu kad ulkucis korga i kad doslo da kraja puniose ona linija i trebalo bi da se prebace ona druga strana normalna da pocne da radis na nega.
ali kod mene ostala oma linija od prve strane kao jos da se puni nece da se smeni na druga strana kao jedna vrsta zamrznuo.probaosam opet da stavim nobi os1.51 ali opet isto.zato sam ga vratio nazad da ga poprave neznam sta mu je problem ima i druge ljude sta se zale od korg pa800

muhamed 30.09.2007 14:24

operacione systeme i musical resource sam stavljao kako je koji izlazio jer sam ono gotov jednom mjesecno ili dva puta isao na korg pa stranicu i uvjek kad je novi system za njega bio na download skidao sam i stavljao a sto se tice garancije imam dvije godine imao sam godinu dana kada sam ga kupio i dobio sam ponudu od korga u paketu neki kod ukucas na pa stranici i dobijes jos godine tako da imam dvije zvacu ih u ponedeljak u new york da vidim sta cemo hvala svima

Edis85 30.09.2007 18:17

Imam ija pitanje sta je sa tim OS ija bi stavijo al kako god vise citam forume nije dobro imaju frke hehehehe zamrzne ovo ono itd..., kako je znaci najbolje ko zna da napise da se instalira OS brez problema nama direkt najnoviji OS 1.51 i musical reusurces 1.50 ili prvo one prije pa do zadnjeg ne bi volijo nosit klavjeturu na popravak :D. Hvala na odgovoru!!!

muhamed 30.09.2007 18:48

po pravilu si trebao da stavljas kako je koji izlazio na sajt znaci od prvod dosad ovog evo jutros sam ponovo upali klavijatiru kao da je trebala da malo od spava i da dodze sebi sve radi ko poloju sve je uredu neznam zasto sam imao problema prije ali jesam sve znaci os i mr jedno tri do cetri puta lodirao toliko od mene znaci radi sve kao i prije

Edis85 01.10.2007 11:12

e meni juce radilo danas neradi,astavijo sam direkt nama 1.51 OS i 1.50 m.r. juce sve okej probo i radilo danas mi nece da cita boje sa User2 samo na tri tipke ima sound recimo c3 h2 i b3 a nista nisam čačko da pregledo sve ostalo je okej cccc moracu ponovo stavit

elvir 01.10.2007 16:07

zašto učitavate resurse kad ste učitali novi os1,51 ???? TO VAS NE KAPIRAM NIJE MI JASNO.......
DE PROBAJTE OVAKO ......UČITAJTE 1,50OS I ONDA RESURSE PA ZATIM SAMO OS1,51 I NIŠTA VIŠE NE DIRAJTE DOK NE IZAĐE NOVI RESURS


Trenutno vrijeme na Forumu 01:20

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org