YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Pakovanje (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Torba/kofer za EFX 8 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=19607)

smuchac 05.08.2011 15:37

Torba/kofer za EFX 8
 
Pozdrav!

Kako je došo nov mixer,ne namjeravam ga nosat naokolo u onoj kartonskoj kutiji u kojoj su ga poslali.
E sad,što mislite šta da napravim? Koferi su po 200€ i uglavnom nisu s dimenzijama adekvatni za ovo za šta meni treba,pa se mislim na neku jaču torbu ili da napravim kofer po mjeri kod frenda.

Zadržao bih one spužve ili šta su već bile u njegovim uglovima u kutiji da ga drže u "zraku" i to bih u nečemu držao za vrijeme transporta,al svejedno,želim čuti vas a pogotovo Vuleta jer mi se ne javlja u onoj prvoj temi za mixer a znam da ga i on ima. :p

Pozz!

nikadvisekorg 05.08.2011 16:57

Druže, ako nije težak mikser, ako ti estetski izgled kutije nije bitan, lepo kupiš onu široku lepljivu traku, oblepiš celu kutiju u nekoliko slojeva i nema da mrdne. Ja tako godinama nosim behringer ub2222fx pro, samo sam prosekao rupe i ubacio kanap kao na papirnim kesama da mi bude lakše za nošenje.
E ako hoćeš malo ozbiljniji kofer, možeš i sam da napraviš, sad bar ima svega od materijala.

smuchac 05.08.2011 20:13

Funkcionalno je to šta ti imaš,mada karton kad nekad pokisne zna bit čupavo...
Kutiju smo rasturili jer smo ko idioti sve raspakovali pa ona otpada u svakom slučaju. Možda je neki kofer najbolje riješenje jer torba,iako neloš potez,nije sigurna kao on... Sad ga trenutno vozim kao suvozača u autu dok nešto ne napravimo... :D

skoricnik 06.08.2011 14:11

Ako imas u kraju nekog ko sije torbe, trebao bi njega posetiti.
Drugar mi napravio torbu za Powermate, bolja je od originalne, garantujem, imao sam i originalnu, znam sta pricam.
Ako ne, onda pogledaj oglase, moze se naci prilicno dobrih torbi.

smuchac 06.08.2011 15:45

Imam kolegu koji šije ali je zatrpan poslom pa ga još neću zvati. Sinoć sam uzeo metar,malo mjerkao i uzeo neku "odokativnu" mjeru uz obzir prema zaštiti stroja pa sam sa svih strana nekoliko centimetara izmjerio više da se metne neka spužva za zaštitu. Do srijede-četvrtka je kofer gotov kako mi je taj drugi kolega rekao,jedino moram naći neki mehanizam da ga se može zatvoriti (kao što normalni koferi mogu) i to će biti to. Ako ne bude kako sam ja naumio,ide torba,al o tom potom. Ako kofer upali,već su naljepnice i boja u pripremi i to bi,ako bude sve po planu,trebalo izgledat kao službeni kofer. :D

smuchac 13.08.2011 19:45

2 Privitaka
UPDATE:

Upoznajte ga. To je novi kofer za naš mixer. :">
Ide drugi tjedan bojanje,prigodna naljepnica,spužva unutra,ručka,traka ograničenja,mehanizam za zatvaranje itd... :)

Vaxter 14.08.2011 22:48

Posteljina ti super. :)

Millan 14.08.2011 22:53

Skoricnik ima lepsu, sa medama...:P:lol:

Vaxter 14.08.2011 22:59

Ipak on ima najbolje bermude, ili ti šorc. :))

smuchac 15.08.2011 12:34

A onaj žuti mjesec mi niko ne komentira... =))

Da ne bude sve offtopic,sutra idem po boju i ide on pod špricu u crnu boju.
Rasturio sam doma neka dva stara kofera ne bih li skupusio neki mehanizam da zatvorimo kofer al đaba,sve nešto poluispravno i čupavo. Po pitanju toga neznam šta da uradim. Ovde nema nikakva trgovina da mi proda nešto poput toga,pa će kofer možda pričekat da nešto uleti...


Trenutno vrijeme na Forumu 08:39

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org