YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Yu-MIdi FORUM (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1518)

yu-midi 08.01.2007 06:35

Yu-MIdi FORUM
 
Izgleda da je dzaba ovde zakljucavati teme i jedno te isto ponavljati!

@PA50
Yu-Midi Forum u ospte neinteresuje ko je prevarant i ovde nije mjesto da se neko imenuje lopovom i prevarantom.To sto si ti kupovao od njega to je tvoja stvar,dosta njih ima sto preprodaju tudje stvari ali vi sami treba da se ogranicite od njih.
Nemoj da kupujes i nemoze te niko prevariti ili prije kupuvine provjeri detaljno sta kupujes.

@Blatusan i Alix

8O 8O 8O

Ja zatvaram teme a vi otvarate novu i prozivate na Forumu clanove i onda tolike uvrede.
Od jednih prokletih terci pretvori se toliki haos.

Tranzit pise u jednim od prvih postova da je ta terca
tehnicki neizvodljiva sa tim Ensemble!

i ja stojim iza toga 100 %

Zatim bluza pocinje:
odgovara zasto lupetas itd... !

Posle nekoliko postova covjek pokusava i dalje da vam objasni o cemu se radi i pise:

Ensemble terce jednostavno nece moci da daju tacnu tercu a sa tercom nema pogadjanja !

U tome dolazi i Alix da se obracuna sa tranzitom od ranije.

Nece moci prijatelju ovaj put ste i ti i Blatusan dali previse pravo sebi pa cak da ignorisete kada zakljucam temu radi tih gluposti.
Ja vise nemam komentar na ovo jer posle toliko molbi da se pridrzavate pravila na Forumu jednostavno sam bez rijeci :roll:

cevap 08.01.2007 11:50

Banirati pojedine clanove na 7-10 dana, da se malo ohlade....... bi bilo preporuchljivo.

Ja nisam htio da se mijesham u raspravu, ali podrzavam tranzita!

fico 08.01.2007 12:44

Mislim da je krajnje vreme da se ovakve teme gde se pocne vredjati pojedinca ma dali je on u pravu ili ne privedu kraju.Ovo stvarno ne lici na nista ovaj forum je doteran na nivo sto bi se reklo jebe lud zbunjenog .Mislim da ce morati administracija da preduzmu neke mere po pitanju toga .
Budite mi dobri fico

Alix 08.01.2007 13:25

Ok vidim da je nastupila gužva...Nema veze ono što sam napiso iza toga ostajem pa ko koga podržava nek izvoli...Pozdravljam svoga dobrog druga Tranzita s kojim smo ošli u ekstreme svađe...Ali eto morali smo se ispucati ali ne na ovakav način...Ako sam koga uvredio iskreno se izvinjavam pa on to prihvatio ili ne-moje je da se izvinem...Eto Mile pozdravljam te skupa sa svima članovima i sve najbolje u budućem radu i razvoju Yu-Midija majke muzičara...Pozdrav!

blatusan 08.01.2007 15:17

Ma dzaba je to Alix, ja sam se izvino Tranzitu ali on je opet poceo. Jesam kriv otvorio sam novu temu i ako je ona zakljucana bila. Nisam trebo. Evo izvinjavam se Miletu i opet Tranzitu i na sve clanove jedno veliko izvinjenje.
Pozdrav, Alen.

blatusan 08.01.2007 15:38

Nista , ja sam kriv ispo sam budala velika i nije vazno ko je poceo bez ikakve ironije i cinicnosti. Izvinjavam se jos jednaom SVIMA. Alen..

tranzit 08.01.2007 15:57

Izvinjenje od obojice primljeno k' znanju, a valjda se slicne stvari nece ponoviti... steta bi bila za forum, velika steta...

@ Miodrag i Cevap
Drugaciju reakciju od vas dvojice nisam ni ocekivao, a bolja i nije mogla biti. Kratko, ostro, jasno i ljudski. Pozdravljam.

blusa 08.01.2007 16:35

Sve je to uredu, samo mislim da filozofi koji pricaju puno
a nemaju materijal da ih backup mislim da treba da sute.
Davno sam isto tako dugo pratio i onaj drugi yum....
pa sam i tamo presto da idem ima 2 god. bas zbog takvih..
Na svaki post neko se nadje nemoze ovo nemoze ono i onda
covijek se usuti nece ni da pita nista ni pise..
Koji vam je kurac, valjda znamo nas dosta sta moze sta nemoze,
a i nemam se kome da izvinem ovdje i netreba tu nikoga ban.
Dovoljno je samo da se kaze na pp nemoj vise dolaziti i et..

U ostalom ovi sto spustaju ove druge koji neznaju pa pitaju
treba da to ostave za sebe jer ovdje postoji jos obrazovanih
ljudi koji znaju mnogo vise nego sto drugi misli..
No Comment vise na ovo, odsad Alix i blatusan mi cemo na pp
da razmijenimo teme i msn haha
Hajde uzdravlje..
Selam.

meko 08.01.2007 16:36

Re: Yu-MIdi FORUM
 
[quote="yu-midi"]Izgleda da je dzaba ovde zakljucavati teme i jedno te isto ponavljati!

Konacno da si se javijo gazda jer ovo je preslo sve mjere.
Vec mi se smucilo citajuci ovakve gluposti.Ali eto konacno
je stvar rijesena.Nadam se da ce ovo biti pouka svima nama za u buduce.
Idemo dalje ............

Vaxter 09.01.2007 10:55

Ne vredi to...
Ja sam ranije zakljuchavao teme, ali su otvarali nove, i nastavljali...
Da banujem, chemu?
Registrovace se ponovo sa drugog IP-a, hosta . . .
Mi tu nishta ne mozemo, dok chlanovi sami ne shvate shta rade...


Trenutno vrijeme na Forumu 17:44

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org