YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Dogodovštine i anegdote sa tezgi... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4591)

Sejox 01.06.2010 23:28

Ovo je izgleda bila neka "muzicarska ofanziva sa juga" na Beograd.;)

bokivelik 01.06.2010 23:53

....
 
pa nebih rekao sejox posto i kod mene u mom kraju dolaze muzicari sa strane mislim da je ljudima dosadilo pa malo promene nije na odmet. Ili bar ja samo mislim tako.:confused:

Sejox 01.06.2010 23:58

Ma zezam se Boki....;)
Za muzicare i muziku ne postoje granice,i ko god uspije da zabavi i
oraspolozi goste je dobrodosao svugdje.

Millan 26.07.2010 13:48

1 Privitaka
Neki novi momenti po pitanju dekoracije satre...:lol:

aleksandar031 26.07.2010 13:59

uuu,diskoteka:lol::lol:

milan_lekic 26.07.2010 14:36

evo jedna moja...bila je zima tamo negde posle nove godine...sviro sam u jednoj kafani..zavrsio sa svirko oko 4 ujutro bilo je nako bas zima hehe..pogasim klaviature izadjem napolje i odem da palim auto da se ugrije dok pospravljam opremu...posle pospravljanja izadjem da tovarim signem do auta otvorim zadnja vrata a u autu sedi mrtav pijan gost iz kafane...covek vidio mecku pa mislio da je taxi hahahahaha

driftkiller 26.07.2010 18:11

Ovo je i zalosno i smijesno i sve...
Jucer kod nas u jednom mjestu, bilo obiljezavanje partizana, bitka na Ivan Sedlu.
i Hajde sad sviram ja klavijaturu, kolega, bas, i gitara, i sviramo moj dilbere u rumbi, i drugarica pjeva, kad uleti neki lik za mikrofon na binu, i sad ja kontam, zna covjek, dernut ce joj tercu.
Eh majko moja, kad pocne krestat, ovaj prijatelj sto je radio za miksetom, ode do njega ote mu mikrofon i otjera ga.
Ja umro od smijeha.
Sto je veca tuga, tu je teferic, i mi kad smo zavrsili krenuli malo da hodamo, i na 4 mjesta muzika uzivo, sve sator do satora, a sva 4 lika imaju Pa500 :D
Jedino dobro u tome, sto sam vidjeo dobru pjevacicu hehehe :D :D

martinez 27.07.2010 17:16

jo ljudi moji ala sam imo sad i subotu kuma u svatovima
e nedaj ga bože nigdje i nikome utuši cijelu noć stalno nešto pametuje pa ovo nevalja pa ova pjesma nije dobra daj promjeni svi svatovi igraju samo njemu nešto smeta
žao mi mladoženje poznam momka i mlada jako fini i dobri al ova budala zajebo sve
zbog njega ljudi napuštali svatove
tušio i nas a ni pare da izvadi i negdje oko jedan dođe on opet kod mene te mjenjaj pjesme ovo neštima ono neštima a svatovi svi veseli meni pukne film kažem mu kume odjebi i neprilazi više dosta mi te večeras
za cijelu noć prebijene nisi izvcadio iz džepa nemaš pravo da mi pametuješ ja radim svoj poso ako ti neštima pjesma plati onu koja ti štima
bude vani qurči se sa autom i pametovanjem a ovamo šupak do bola
vidim ode nešto do mladoženje porazgovaraše dođe mi mladoženja pita jel neki problem sa kumom reko goni ga u pm jebe nas cijelu noć a ni prebijene
mladoženja mi se izvine i kaže pa stvarno nisam znao da je tolika budala neki ljudi su mi radi njega već otišli iz svatovazbog njega moci samo po svom a on ako krene opet srat udrite ga ako oćete i meni je došlo do grla
al se više nije pojavio kod nas vidio je da ga nedoživljavamo
mlada je imala svoju kumu maldoženja njega a mi poslije kad nema narudžbi sve od kume a on se stiso neštima mu htio bi malo bit u centru pažnje al neće izvuć paru iz džepa da ga ubiješ

Millan 27.07.2010 17:24

Hahaha, ovo je dobro, kad i mladozenja kaze udri kuma i meni se smucio....:lol:

svrakan 27.07.2010 18:36

Ja ima bolju foru kad neko maltletira muziku,jednostavno iskljucim sve stanem i pitam na mikrofon da svi u sali cuju KOJI TI IMAS PROBLEM?Uglavnom se osramote i povuku ali kad krenu dalje da zezaju onda su tu vec ozbiljnije tahnike smirivanja strasti takvim likovima.


Trenutno vrijeme na Forumu 07:21

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org