YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Multi Pad - mala igračka za velike igrače (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=29607)

mladen.lav 09.02.2018 02:42

Pozdrav kolege imam par pitanja


Imam vec gotove padove nekih gitara koji mi vuku Riff gitaru semplovanu, moja dva pitanja glase


1. da li mogu da promjenim Instrument, a da pad ostane isti samo sa drugom gitarom tj drugim semplom?


2. da li mogu da promjenim poziciju toj gitari, ako je npr pad napravljen da vuce npr sa 110og mjesta iz semplova gitaru da li ja mogu da je stavim tu istu gotaru recimo na prvu stranicu i da kazem padu vicu sad odavde...

casper 09.02.2018 03:06

1. Možeš. Promjeni PRG vrijednost.

Highslide JS

2. Možeš. Moraš prvo premjestiti gitaru na prvu stranicu (Copy > Paste ) i onda odraditi točku 1.

jmikulc5 29.05.2018 20:17

Poz..da se može i kako u multi pad ubaciti audio ili vokal...Psr s770..?

casper 29.05.2018 20:32

Moze. Uneses uzorak zeljenog audio materijala u psr i onda s istim kreiras multipad.

Sent from my XT1052 using Tapatalk

Darkon 17.11.2018 23:43

Pozdrav.
Kako se moze kopirati neki kanal iz styla u multipad.. Npr, neki dobar rif... Ja pitam za psr s770...Moze li se to uraditi na samoj klavijaturi?

casper 18.11.2018 00:00

1 Privitaka
U klavijaturi ne postoji mogućnosti za to.
Ali zato iskoristi alat za računalo, sve možeš s njim vezano za Multipad. Zove se PadMaker, a slika će ti reći sve.

Landison 16.02.2019 15:38

Na Genosu u mixeru postoiji opcija reverb i chorus za multipad.Reverb mi reagira ali chorus ne....gnjavim se oko nekog externog buzukija!?
Dodato:
Nešto sam sprčkao....ušao sam u step edit multipad..odabrao control 91 reverb send..insertirao ga...i od kopije napravio control 93 chorus send..tako da sad imam i chorus...yeaahhh!:rolleyes:

Landison 13.03.2019 14:52

Sviram nešto na REGISTRATION MEMORY 1 i aktiviran mi je multipad sa repeat opcijom....htio bi ,kada prebacim na RM 2,da taj multipad ne bude više aktivan....postoji li način.....smanjio sam skroz volume i to je neko poluriješenje ali nije 100% praktično, jer me dočeka opet pojačan volume u nekom sljedećem RM..a htio bi izbjeći to da rukom moram pritiskati STOP MULTIPAD....nažalost tu funkciju na ASSIGNABLE nisam našao!?

casper 13.03.2019 15:41

Podmetni mu kukavicje jaje.Neka RM2 aktivira novi Multipad u kojem nece nista svirati.

Sent from my XT1052 using Tapatalk

Landison 13.03.2019 17:41

Da...prije postavljenog pitanja, u RM 2 sam stavio multipad bez repeticije i potpuno smanjio volume, nadajući se da ću tako riješiti problem,ali sam previdio jednu stvar...nisam aktivirao sync start...naravno,bila je dovoljna tvoja riječ "aktivira" da se riješi problem.....nisam se ja bezveze pitao s koje si ti planete!:)


Trenutno vrijeme na Forumu 13:44

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org