YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Text pjesme u songbooku na SSD memoriji (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3809)

svirac007 05.03.2008 19:40

Text pjesme u songbooku na SSD memoriji
 
Dali se i kako moze postavit text pjesme u songbooku al da bude na SSD memoriji i da ostane na njoj da nemoram koristit memori stik da vidim text. Hvala

Millan 05.03.2008 20:38

Naravno, moze u SSD-U, odnosno u user... Cak mislim da sa sticka i ne moze da cita, opet nisam siguran....

gogspa80 05.03.2008 22:52

Citat:

Originalno postovano od svirac007 (Post 28571)
Dali se i kako moze postavit text pjesme u songbooku al da bude na SSD memoriji i da ostane na njoj da nemoram koristit memori stik da vidim text. Hvala

eej ako bi neko bio dobar pa da mi objasni sta jew to, jel to midi fajl sa tekstom, ili se moze upisat text pa kad sviras da ti pise?? dali postoji ta opcija???

svirac007 05.03.2008 23:40

Kod mene cita sa sticka ali neznam kako da pohranim na SSD Milane objasni malo postupak ako mozes

Millan 06.03.2008 00:41

Media, pa Copy tab, izaberes usb stick, pronadjes fajl, oznacis ga i ides na Copy To, sad ides u levom donjem uglu na SSD-U[Korg User], i na kraju Copy. Mozes da napravis tu npr. folder Tekstovi i u njega stavljas sve tekstove, da bi ti bilo lepo slozeno. Folder pravis pomocu padajuceg menija u desnom gornjem cosku.

vingula 06.03.2008 01:18

E vidiš ovo je zgodna tema,primjetio sam da se tekst može stavit i u PA1X seriju,jel neko zna gdje se ubaciva taj tekst i kako i gdje ga otvorit?

tesla 06.03.2008 13:07

vec je pricano o tome nasiroko i to relativno skoro...
no moze i to je opcija koja ide u songbook tako da mozes da podesis sve (ritam, tempo, STS itd) i naravno text i onda kada u songbook pozoves pesmu koju hoces i sve ti je tu odmah prelazi sa ritma koji jeste u ritam te pesme i sve je podeseno kako treba i naravno vidi se text na ekranu. Text da bi klavijatura mogla da ga prepozna mora biti u txt formatu. Ja sam stavio inace textove odmah sa akordima tako da mogu odmah da se podsecam da nesto ne zajebem..............

tesla 06.03.2008 13:09

Tose Proeski-Igra bez granica
uvod:Gm D# Gm D# Gm
Gm
Da se bar mogu probuditi u svjetu ljubavi
F D#
bez starih drugova i ovih nakaza sto su me stalno pratile
Gm F
da te bar mogu poljubiti bez losih sjecanja na hladna proljeca
D#
bez slike stradanja sto se bas za nas zaljepe
ref.
Cm F
Jer moj je zivot igra bez granica
A# Gm
umorna prica trganje stranica
D#
na kojim nista ne pise
Cm F
jer moj je zivot vjecito padanje
A# Gm
kad zbrojim poraze nista ne ostane
D#
samo jos vucem navike
Gm
i sve na tome ostane

Gm F
Da te bar mogu probuditi,kavu ti skuhati,u krevet donjeti
D#
pa te poljubiti,al toga nema i ne postoji
Gm F
da se bar mogu zaljubiti u malu seljanku na nekom proplanku
D#
gore u svemiru tako da dolje ne vidim
ref.
Gm Cm F A#
Gm Cm D# F Gm
ref.
Gm F Gm F Gm F.....

EVO JEDAN PRIMER KAKO TAJ TEXT IZGLEDA STO GA KORISTIM....
samo ovde je izaslo nesto da ne stoje akordi na svom mestu verovatno zbog copy-paste no shvatate valjda kako treba biti

Mico23 06.03.2008 15:27

Ja sam ubacivo textove na sonbook i sve je radilo dobro dok nisam,upiso drugi set pa vratio svoj i sad mi imaju pjesme u songbook ali nema texta upisivo sam sam songbook ponovo i nista...

gogspa80 06.03.2008 15:57

ej A Dali To Moze Na Pa80??


Trenutno vrijeme na Forumu 17:02

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org