YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Novi aranzer korejske firme "YEBEVUKE" AH-1500 Balcan all (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6160)

drmitavet 07.10.2008 20:41

Novi aranzer korejske firme "YEBEVUKE" AH-1500 Balcan all
 
Nova,ali vrlo ozbiljna juzno-korejska fabrika,napravila je,posle desetak godina istrazivanja po svetu,i uzevsi u obzir na stotine sugestija od strane svetskih poznatih i nepoznatih klavijaturista,prvu generaciju tkz.SAVRSENIH ARANZERA-SEMPLERA.Za ovo nase,relativno,skromno trziste na prostoru ex-YU,namenjen je gore navedeni model,koji izmedju ostalog(da bi sto vise olaksao svirku domacim muzicarima),sadrzi u sebi sledece zanimljivosti:

-2 gb Wav memorije
-7643 zvukova,podeljenih u 15 gategorija,10 000 user zvukova
-sadrzi komplet boje svih KORGOVIH,ROLANDOVIH,YAMAHINIH i KETRONOVIH aranzera koji su se do sada pojavili na trzistu(+2500 semplova Balcan all)
-1500 preset ritmova,850 editabilnih,svaki po 10 intros,fill ins,breaks,endings
-cita ritmove svih svetskih proizvodjaca
-CD rezac sa postprodukcijom i masteringom na licu mesta rezanja
-visoko sofisticirani operativni sistem koji se sam nadogradjuje preko bezicnog interneta,ver.1.0.1(proizvodjac Open Art System)
-256-o polifon
-samostelujuci HD 720GB
-vodootporan i gumificiran
-koristi ,osim 220v i 2 AAA baterije od 1,5 volta(izvrsno za piknike i prirodu)
-vocal-harmonizer sa 30 mik.ulaza(idealno za hor),i Digitech eff.
-128-o kanalni sekvencer kapaciteta 1.600.000 notes,1/192 resolution
-sve zive ulaze i izlaze koji postoje,puta 3
-nova tehnologija"Mind-wiev 15 inch screen"-mozete samo da pomislite na pesmu zvuk i tercu,on odmah podesi sve i vi mozete samo da svirate.Ili cak ni to,on moze da svira pesmu sam,koristeci smart-softwer da namerno gresi svaki 10,15,20 ton ili triler,da ne biste zvucali kao fajl-pleyeri!
-verzija AH-1500 PIH ima opciju ugradnje Mp10 fajl-plejera:ubacite u njega obicnu sliku pevaca koga hocete da svirate,sa midi-fajlom,ili bez,i on reprodukuje trodimenzionalnu sliku pevaca pored klavijature koja izgleda kao prava,dok vi naravno pevate,i zvucite kao taj pevac,posto vam softwer na licu mesta promeni glas(idealno za diskoteke i pijane goste koji ce odmah da se smire kad vide svog idola"uzivo").U narednim verzijama se ocekuje poboljsanje softvera u smislu da virtuelni pevac moze da daje autograme.
-uz klavijaturu ide i laptop iste firme od 4 Mhz,4Mb rama,720 GB HD
-semplovi su uradjeni uz pomoc najnovije HYBRID BLOW tehnologije,koja forsira hiperrealne zvuke,a u cilju toga da muzicari na svadbama,veseljima,ispracajima itd. budu verna kopija nase,inace ultra kvalitetne folk produkcije sa ovih prostora...
-dostupan je u zutoj,zelenoj,plavoj i roze boji
-tezina 6,5kg,zajedno sa titanijumskim koferom,bez hard diska 6,45kg
-cena:460 evra,i to na 120 rata

Eto,to je bio samo povrsan opis.Inace,fabrika ce poceti sa primanjem uplata od strane zainteresovanih iskljucivo preko ofic.sajta:

www.dedamraz.com izlazak modela se ocekuje do kraja godine...Eh.........:lol::lol::lol:

harisfaz 07.10.2008 20:46

dobar dobar, nisi jos naveo cijenu:):):):):)

neconix 07.10.2008 20:53

Ne svidja mi se,odmah da ti kazem.Malo daje za te novce,mislim da moze da se nadje mnogo bolja sprava za iste pare!

drmitavet 07.10.2008 21:01

Skupa sprava?
 
Pa deckonjo,pa sta bi ti za 460 evrica,da ima ugradjen pisoar kad pritera usled svirke?:rotflol::rotflol::rotflol:

svirko 07.10.2008 21:14

Pa i trebalo bi da ima WC šolju,

i još automatsku kefu dok imaš problema sa grmljavinskim pljuskovima

zvekan 07.10.2008 21:33

I baba seru ako moze.
Pozz:lol:

jeftabgd 07.10.2008 21:48

Odmah narucujem 20 komada.Hocu da castim celu ulicu.Nek' svira narod.:rotflol::lol:

svirko 07.10.2008 22:00

hm,

sve si nešto razmišljam, doduše nemam s čim,...
a da nije 460 Eura samo WC šolja, a aranžer dobiješ kao dodatnu opremu,
ono.....da ti nije dosadno dok knjš.....

nurfet 07.10.2008 22:10

nije lose ali ja bih mu jos dodao funkciju:AUTOMATSKO UZIMANJE BAKSISA i CITAC KREDITNIH KARTICA

svirko 07.10.2008 22:21

a možda veći ima ugrađen čitač kartica,

al ono....Americann, Maesto, samo povučeš umjesto toalet papira,
mislim odotraga...jelte....


Trenutno vrijeme na Forumu 01:21

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org