YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Vesti (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Enver-Kara Pozdravlja Vas... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1230)

BasariStudios 17.10.2006 21:23

Enver-Kara Pozdravlja Vas...
 
Sviju, cuo sam se danas malo snjime na telefon. Bolestan je covek al rekao mi je da je malo bolje i da vas pozdravlja sviju ko ga zna il ne zna.
Cucu se opet ovih dana pa cu vas obavestit sta se desava.

Pozdrav

blusa 18.10.2006 00:43

pozdravi i ti njega od nas hehe

yu-midi 18.10.2006 05:19

Covjek je u velikim nevoljama mislim da netreba sada u detalje da pisem na Forumu.
Vec pola godine ima kako je otkrio za bolest i bori se iz dana u dan iscekivajuci neko poboljsanje,nazalost za sada stvari ne stoje kako treba.
Zivot je u pitanju!

Zato prijatelji kada je vec Nedim oglasio na Forumu mislim da bi trebalo svi da izadjemo covjeku u susret i da mu pomognemo onoliko koliko se moze.
Enver je mlad covjek,ozenjen i ima sina od 10-god.
Mislim da bi neka novcana pomoc sa nashe strane bila od velike koristi.
Ako ima zainteresovanih mozemo se dogovoriti kako to sve da obavimo sto brze to bolje!
Pozz...

Alix 18.10.2006 10:14

Nema problema za tako velikog čovjeka kao što je on tu stvarno nema sumnje...A meni je bilo čudno kako to da sm mu poslo oko 10 mailova a nikad odgovora...Želi mu iz srca ko bratu sve najbolje iako ga uopšte ne znam ali njegova svirka i kvalitet koji posjeduje svjedoči o tome da je veliki vočvjek i muzičar...Još jedamput pozdravljam sve koji znaju i cjene ovog čoveka i kad bude trebalo šta da se angažuje na mene računajte uvek...Hvala Yu-midi vidi se da ti je stalo do nas članova i da si velika ljudina,a ne Šupak kao što su neki na drugim sajtovima...Svaka čast

elvir 18.10.2006 11:50

SAMO RECITE NA KOJI NAČIN MU MOŽEMO POMOĆI I JA SAM 100% NA LISTI POMOĆNIKA ,ŽELIM MU PUNO SREĆE I SNAGE DA NAM SVE IZDRŽI I NESMIJE NAS NAPUSTATI U NIKVOM SLUČAJU.I AKO NEZNAM ŠTA MU JE ,ALI PREDPOSTAVLJAM DA JE SRCE U PITANJU POŠTO 80 % MUZIČARA IMA PROBLEMA SA SRCEM

tranzit 18.10.2006 12:22

Molio bih ime, prezime i adresu ili bar broj telefona kolege Envera kako bih kontaktirao njega ili njegovu porodicu u vezi sa pomoci. Ako ne ide ovako javno, na forumu, onda bar na PM i to ako moze bez oklijevanja jer kako se cini situacija je vrlo ozbiljna a u takvoj situaciji nijedna pomoc nije suvisna.

yu-midi 18.10.2006 12:33

Enver se trenutno nalazi u bolnici posto se stanje opet pogorsalo!
Mislim da nebi trebalo sada svako pojednicano da mu se javlja jer covjek je pod velikim pritiskom i nije mu nimalo lako.
Neznam sta da vam kazem, ali kad ga ljekari vec spremaju na najgore i drze predavanja kako treba da se umre mislim da razumijete sada o cemu se radi,nije srce nego glava je u pitanju i ono najgore se opet povratilo posle operacije.
Ako moze da se dogovorimo svi zajedno da posaljemo pomoc njegovoj porodici najbolje bi bilo.
Svaki vash prijedlog kako to najefikasnije da uradimo je dobrodoshao!

blatusan 18.10.2006 13:20

To se moze odradit preko ziro racuna. Da svi mi koji bi rado pomogli na jedan racun posaljemo kolko mozemo i da taj na kome je poslato posalje enveru. I ja cu rado pomoci samo javite kad.
POZDRAV.

blatusan 18.10.2006 13:26

I ljudi nemoj te biti cicije supci i picke. Vidim ovdje ima preko 2000 clanova na sajtu a samo 50 ih je aktivno na forumu i download upload centru. Sta je sa vama ostalima. TO lagano ide na zivce neznate tipkat il jednostavno kazete "ko vas jebe budale" Neide to tako. Sad se moze vidjet ko je pravi covjek koji bi pomogo drugom covjeku. Opet navodim ovdje ima preko dvije hiljade clanova nek svako dadne po 10 ili 20 € sta mislite kolko bi to dobro doslo!!!
Ljudi nemoj te da djete odrasta bez oca. Javljaj te se!!!!!!!!!!!!!!
Ako od ovog nista nebude sramite se pojedinci a ja mislim da svako moze odvojit po makar 5 ili 10 eura. Ja sam uz vas kolko mogu!!!!

fico 18.10.2006 15:02

Iako ga ne poznajem licno znam od drugih da je dobar covek i ljudina zato sam uz vas kako god da se dogovorite ucestvujem i ja i takodje mu zelim da pobedi tu bolest i vrati se medju nas .
pozdrav fico


Trenutno vrijeme na Forumu 18:27

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org