YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Visoki stalci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=26878)

Dell 11.03.2014 22:19

Visoki stalci
 
Ovo je tema u kojoj me zanimaju stalci koji nece biti niski ljudima od 1.90 pa nadalje. Imam Proel DIE HARD i nizak mi je za 5-10 cm, kolega ima Spider PRO i on mi je isto toliko nizak. Sta predlazete od boljih stalaka, a da je pristojne visine?

skoricnik 11.03.2014 23:10

Spider obican, on je visi od PRO, a i pod manjim je nagibom. On je sve sto ti treba :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

tranzit 12.03.2014 01:22

Ko je tebi kriv sto si Hercegovac, ni stalak za sebe ne mozes da nadjes... kako li ti je sa zenama, Boga pitaj...=))=))=))=))

Uzmi taj Spider sto ti Skore kaze, bice ti valjda dosta, ne znam ni da li ima visi od njega, a da necemu vrijedi.

sale_band 12.03.2014 11:38

Za zenske ce lako, samo nek' nadje neku do 1.40m I bice mu "taman" :)

Dell 12.03.2014 14:07

Uh, sa zenama je uvijek "pita s glave", tako da cu morat malo ic juznije trazit. Veli mi cale da u Trebinju ima visokih cura i da su pored toga mnoooogo dobre :)
Jel se obicni Spider jos prodaje nov?

sale_band 12.03.2014 14:55

Prodaje se

velja87 12.03.2014 15:22

@Dell jesi razmisljao da napravis stalak odnosno da ti majstor uradi stalak po meri za tebe? Mozda je to najbolje resenje, jer tada ces imati stalak tacno onakav kakav zelis i sto se tice visine, tezine i sto se tice izgleda :)

Dell 12.03.2014 19:05

Jel mi vjerujes Veljo da sam razmisljao o tome. Samo ne znam kojem tipu majstora da odem i iako znam da varira od majstora do majstora, ali oko prilike, koliko para bi me doslo?

velja87 12.03.2014 23:50

Zavisi od tipa stalka i materijala(naravno i ruke treba uracunati). Neki maximum bi bio 150 eura ali da ti bude odradjeno kao spider. Ja licno nemam problem sa visinom ali uvek sam koristio x stalak sa nadogradnjom za drugu klavu i prezadovoljan sam(moj je herkules, a nadogradnja stagg). Takav x stalak bi te izasao najvise 70 eura da ti napravi po tvojoj visini. :)

tranzit 13.03.2014 00:27

Citat:

Originalno postovano od Dell (Post 266450)
...Veli mi cale da u Trebinju ima visokih cura i da su pored toga mnoooogo dobre...

Ne bih ti bas preporucio tu lokaciju (imam dosta iskustva sa tim lokalitetom, pa i sire), bojim se da na kraju ne bude... "Trebinje, Trebinje, kad me vidis **bi me".

Za stalak da napravis po mjeri, trebalo bi ici kod nekog metalca, ne sumnjam da ih ima u Mostaru. Posto ces ti vjerovatno da pravis stalak od aluminijuma (to bi i bilo jedino ispravno), onda treba potraziti metalca koji radi sa aluminijumom jer su procesi obrade (savijanje, varenje itd...) drugaciji nego kada je u pitanju zeljezo. Jednostavno mu odnesi sliku Spidera ili cak i tvog stalka (ne znam koji sada imas), pa neka uradi po mustri, s tim da ga prilagodi tvojoj visini. Mislim cak da ces proci i jeftinije nego sto bi dao za Spider, a vjerovatno ces dobiti kvalitetniju robu (ako je majstor dobar).


Trenutno vrijeme na Forumu 01:11

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org