YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Instrumental za pocetak svirke? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=8103)

aleksandar031 18.02.2009 11:00

Instrumental za pocetak svirke?
 
Ajde malo da prodiskutujemo na ovu temu. Eto, sta svirate u nekom uvodnom delu od instrumentala, kad je prilika naravno. Meni lepo zvuci Richard Clayderman i njegove stvarcice na klaviru, moze Jovano Jovanke instrumentalno, a zanimljivo mi je i Azucar Moreno sa Eurosonga 1990. Moze lepih stvari tu da se iskombinuje, pa kakva su vasa iskustva, predlozi-neke brze i lakse stvari koje mogu da prodju itd.....

skoricnik 18.02.2009 11:06

Ja najvise preferiram Zlatka Manojlovica - Jednoj zeni, i Santaninu Europu...

svirko 18.02.2009 15:13

Na lijepom plavom Dunavu i još par valcera,
Ugarski ( Mađarski ) ples disko ritam,
Besame Mucho,
par polki ili drmeša,
neki Cha-cha mix,
Fascination,
Mjeseče srebrni itd,itd

caka012 19.02.2009 16:06

Europa, La Paloma, Besame Muco, Save your love for me, Kazi zasto me ostavi...
Zavisi i od prilike, neki put lagane dvojke tipa Stani stani Ibar vodo, Moj dragane sto me zaboravljas, Sto ti je Stano mori...

vingula 19.02.2009 21:50

Spanish Eyes, La Paloma, Wonderful Night, I Just Call, Sultan of Swing, Kristinka, My Frined Wind....

mykeli 19.02.2009 22:11

Vise sviramo strane pesme kao instrumentale, jer nam se pevaci posvadjali sa engleskim, da ne nabrajam sad bas me mrzi...

b.o.Y.c.h. ČK 03.04.2009 12:20

neki instrumentali uz koje ja opuštam ljude...
Love Story, Ballade Pour Addeline, Silver Moon, Just call to say i love you, Jabuke i trešnje, My Way..
Za življu atmosferu: Tico Tico, Madžarski ples br.5,chardash polka ...

kreso 03.04.2009 12:36

Instrumentali : Spanish Eyes, Mjeseče srebrni, La Palloma, Sultan of Swing, Tea for two, Larina pjesma, Dunavski valovi, Tico Tico, No woman no cry, Na te mislim kada zora svane, Zambezi, Jabuke i trešnje, Sex Bomb, You are allways in my mind, Wolf of Live (wukodlak ;)) ... ma ima ih
Valcer : Na lijepom plavom Dunavu, Dunavski valovi, Larina pjesma (samo valcer dio)
Nošenje juhe na stol (pozdrav kuharima i konobarima) : Radetski marš
Bacanje vjenčanog buketa : Can-can ;) (za cure koje love buket)
Skidanje podvezice : Kazačok, Pačji ples, Bumbarov let (pogotovo dok zavezanih očiju ustima traži podvezicu između nogu)
Ples mladenaca (po rezanju torte) : Lambada, A je to ... (muzika iz onog Češkog crtiča gdje su ona dva glupana Pat i Mat) Argentinski Tango (nitko ga nezna plesat :lol:), Rašpa (slično Tarantelli), Čardaš
Svirku završavamo (obavezno) : Laku noć svirači (Bebek) ili Uzalud vam trud svirači (Prljavci), ako je bio loš tall sa strane. A ako smo dobre volje onda sa Laku noć vam želim dragi gosti.

0TeSLa0 27.08.2009 03:50

Ja obicno sviram Turski mars, za Elizu, Nizamski rastanak, muzika iz Pink Pantera, itd..

Doce 16.06.2010 19:59

Instrumental za pocetak svirke?
 
Jel moze neko da kaze neki dobar instrumental koji obicno ide na samom pocetku svirke ??? Pozz


Trenutno vrijeme na Forumu 12:20

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org