YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Spyder Stalak (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3951)

E-L-D-A-R 18.03.2008 16:52

Spyder Stalak
 
E ovako , imam spyder stalak i kupio sam ga prije jedno 2 godine, e sad onaj gornji nosac mi je malo kriv i kad stavim sint na njega bas se primjeti. Dal ko zna jel se moze to ispravit, jer jos jedan mi je kolega reko da mu je kriv stalak malo. I jos nesto, skoro kod svakog vidiim naljepnicu na stalku pise spyder pro a kod mene je nema...

marco 18.03.2008 16:59

Pa ti verovatno nisi uzeo PRO verziju. Razlika izmedju PRO i obicnog je sto PRO ima vodjice za kablove na onom stubu, i sraf za pecaljku, a ovaj obican nema.
TO ako je u pitanju rec PRO, a ako nema cele nalepnice, onda je moguce da si kupio falsifikat, jer nemci uvek napisu SPYDER PRO ili BABY SPYDER PRO ili bez ovog PRO. I da znas da to nije nalepnica nego je stampano. Ne moze da se skine.

E-L-D-A-R 18.03.2008 17:11

Imam i vodice za kablove, a i saraf onaj gore... Al samo neljepnice nema, inace sam iz bosen i kod nas sam i kupio stalak i dobio sam uz njega tasnu od K&M i mislim da nije falsifikat... Al moze bit da je neka greska na stalku pa je kriv...

marco 18.03.2008 17:17

Mnogo mi je sumnjivo to sto nema nista na stalku, jer kazem ti da nemci to stampaju. A sto se tice torbe...falsifikuju i pare, a nece jednu torbu.
Postoji i druga mogucnost. Da je original ali da je neki skart, pa da nisu hteli da stampaju na njemu jer ne valja, kriv je. A to ovi kupili to po nekoj maloj ceni, pa prodaju. Ne znam stvarno sve je moguce.
Ja imam spider, baby pro, sve je odstampano, ima vodjzice i sraf, i nije kriv ni milimetar. Na njemu stoji psr 9000, koja je teska 25 kila, a baby trpi do 30. I sve koje sam do sad video bili su ravni da ravnije biti ne moze.

DjoleBn 18.03.2008 17:30

Nisi prvi...
 
Druze nisi prvi koji se zali da je kriv, jedan moj kolega je vratio 3-4 komada dok nije dobio normalan stalak da se ne krivi, jos je drzao samo solo klavijature koje su po 5-10 kg, a ne aranzere od 14-22 kg....

DinO74 18.03.2008 17:37

Kad smo vec kod ovog stalka zna li neko koliku maksimalnu tezinu trpi SPIDER PRO. Ja vec dugo imam taj stalak i prezadovoljan sam i sa montazom i sa stabilnoscu a i ljepo izgleda...

E-L-D-A-R 18.03.2008 17:41

Sad mi je kasno da ga vracam jer proslo je dvije godine kako sam kupio stalak, al imam jos uvijek racun mislim pa ako je fals onda bi se mozda moglo napravit nesto...

mr_eko 18.03.2008 18:41

max tezina mu je do 33-35 kg..

al bundy 18.03.2008 18:45

....
 
...drug,tu samo cekic od 8,6Kg pomaze....
...prijatelj je imo tih problema.....i on je to tako rijesavo:p
pao mu je zvucnik na jednu ali poente je bila sto ga je tek nakon par sedmica pocela zafrkavat...znaci ne odma...onda je i drugu malo iskrivio i rjesio se toga...

ROBOT 18.03.2008 20:15

dado 14 meni samo nije jasno da imas taj stalak 2 god i da si sada primjetio da je kriv . jer koliko sam procitao nisi nigdje napisao da kad si ga uzeo da je bio prav , jer ako je bio ispravan kad si ga uzeo onda znas kako je se moglo da iskrivi lijep pozdrav od mene ....


Trenutno vrijeme na Forumu 18:00

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org