YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   losi setovi bolan (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5148)

MilaN B.N.S 05.07.2008 16:59

losi setovi bolan
 
sto su setovi onako losi ovi sto skidam imam korga i nema ovde dobrih ritmova sramo ta je ovo i strhota

al bundy 05.07.2008 17:11

......
 
=))=))=))=))......

evo ja bi da se izvinem u ime svih onoh sto su uploadovali nesto....mislim ljudi stvarno nemaju pojma nego samo krkaju na net i tako....
a molim te i ujedno da oprostis svima i da se strpis malo...sve ce se to dotjerat i sredit tako da tebi pase onako kako zelis...
samo kazi sta ti fali i kako hoces da se napravi,ja mislim da ce to ljudi odmah da srede po tvojoj zelji...jer trebalo bi to tako.

a ako imas kakve reklamacije,javi se kresi (nick kreso) on je zaduzen za te stvari...samo mu kazi da nevaljaju setovi i on ce ti to popravit,napravit ili poslat.

dalabu 05.07.2008 17:14

nemoj nista skidati najpametnije ti je ili se naljuti pa postavi tvoj set sa korga nek vide ljudi kako ti to napravis!

MilaN B.N.S 05.07.2008 17:16

setovi korgovi
 
jeli se tomeni ovaj smeje sto se smejes ti alibando moj set je postavljen al tvoj jarane nije stas ti postavio ovde suti malo

al bundy 05.07.2008 17:22

..... ma jok ba musicman...cini ti se ili haluciniras...
to sam ja i ljudima govorijo da setovi neveljaju ali oni samo stavljaju..
eto im sada,znaci i ti si primjetio...
samo to moras rec kresi moderatoru,on je bog i batina ovde.
on ako te se nerijesi...mislim ako to on nerjesi nece niko..

al bundy 05.07.2008 17:23

Citat:

Originalno postovano od dalabu (Post 43069)
nemoj nista skidati najpametnije ti je ili se naljuti pa postavi tvoj set sa korga nek vide ljudi kako ti to napravis!

dalabu...neprovociraj....upravu je covjek!!!

MilaN B.N.S 05.07.2008 17:24

alibanda
 
dobro javicuce se tome coveku al jeli moram ga zvai ilkako buraze

al bundy 05.07.2008 17:28

Citat:

Originalno postovano od musicman (Post 43076)
dobro javicuce se tome coveku al jeli moram ga zvai ilkako buraze

nick mu je kreso...idi gore na member i nadjes ime kreso (on je moderator)
kad kliknes na njegovo ime ddoje ti njegov profil i napises mu pm(privatnu postu).
malo ce potrajat dok neodgovori,(jer sredjuje ovo smece) pa mu kazi da nevaljaju setovi na downloadu on ce to popravit...

...i nema na cemu..pa tu smo da pomognemo...

MilaN B.N.S 05.07.2008 17:30

seta kreso
 
joj prika moj gle njega ma fala ti puno suti vec sam mislio daje nemoguce ovakvo sranje imati na setovima bruka jarane hvakla tebi mnogo i cujmo se pozzdararav

krcmar 05.07.2008 17:31

Narode, pocinjem sumljati da neko sa konkurentckih sajtova narucuje ove mamlaze da pisu ovakve teme, mislim kad je sve mirno neko dodje da malo "podigne atmosferu". Stvarno, ja ne znam zasto se ovakve teme zakljucavaju? Zasto se odmah ne brisu?


Trenutno vrijeme na Forumu 08:52

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org