YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Korg Extreme ucitavanje seta sa LE, TR (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=29154)

sladjans 03.02.2016 00:18

Korg Extreme ucitavanje seta sa LE, TR
 
PozZ kolege. Interesuje me kako najlakse ucitati set sa LE, TR na Triton Extreme... Dobio set od druga, pa sam zeleo to da probam... Inace dugo koristim vec sredjen set za Extrema, pa nisam imao potrebu za tim... Izvinjavam se ako dupliram temu, ali nisam nasao nista slicno...

radisadv1205 03.02.2016 00:39

Najlakse je da ucitas set sa usb a. Postupak je sledeci:
-ubacis usb sa snimljenim setom
-media
-media info
-na padajucem meniju (gornji desni ugao) stisni Scan USB device
-u dodjem levom uglu vidi se strelica kojom aktiviras meni na kome treba da pronadjes taj usb i kliknes na njega
-klikni na load u donjem levom uglu
-pronadji ksc fajl i ucitaj set

josipv 03.02.2016 13:34

Jednostavnoje ti je jos taj set prebacit na karticu i ocitati ga na isti nacin kao i svoj...

Cegor5 25.07.2019 23:04

Pozz zapeo sam i imam problem. Kupio sam prije par dana Triton Extreme i ni jedan set jos nisam uspio ucitati, jedino onaj koji je od ranije u klavijaturi. Procitao sam cijeli forum, ali mi nije pomoglo.

Naime radio sam ovako, pa ako negdje griješim nek me netko ispravi. Ugl kod svakog novog seta me traži lokaciju od ksf ili kmp datoteke. Ja sam prvo formatirao karticu u klavijaturi, učitavao set sa usb-a stiskajući SKIP dok sve ne preskoči, a nakon tog odabrao "Save All". Tada mi niti jedan sempl u klavijaturi ne radi. I tako na svakom setu. I ono što primjetim, da uopće nije zauzet prostor na kartici nakon toga, nego nekih 2-3 mb samo.

Jel zna netko u čemu je problem?

I probao sam npr. neke setove koji su do 70 mb samo kopirati na karticu, i pise da je premalo prostora. Iako ima 128mb na kartici. Zna li netko u cemu je problem?

romario 26.07.2019 07:49

Taj skip cini mi se govori da ti nedostaje sempl i da nastavis load ,unos,bez tog sempla.
Nakon toga moraš snimiti taj set,tako da iduci unos ,load,ide normalno,bez skipanja.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Cegor5 26.07.2019 09:18

Okej, jel nakon što ga skipam, pa snimim, jel tad moram ponovno učitati set ili bi trebao raditi?

I zašto ne bih mogao prvo snimiti set, pa onda učitati?

Tomy 26.07.2019 09:18

Set se učitava sa Load All a ne Save.

Cegor5 26.07.2019 11:10

Oprosti, ja sam odabrao prvo Load All, nekon tog sam odabrao Save All, i ni jedan set mi ne radi. A na kartici je zauzeto samo oko 3mb, a set je velik zapravo ok o70mb

sinisa 26.07.2019 11:57

Kako koristis pa3x kad ne mozes da skontas ucitavanje obicnog seta u Triton? :-O
Formatiraj karticu pa ubaci set sa kompa,kad ides na load ucitahj prvo Pcg pa onda ksf ili kmp koje je vec oznaka fajla. mora da ga ocita bez skip ukoliko je isparavan set i set mora da bude od Triton serije. Kad ga ucita nema potrebe da se snima ponovo.

Cegor5 26.07.2019 12:30

Pa3x sam doktorirao! , ali ovo mi stvara probleme, da vec mislim da mi klavijatura ne valja! Na kompu mi od svakog seta prikazuje kmp datoteku i od svake kmp datoteke mapu s njenim ksf fajlovima. Ali kad usb stavim na klavijaturu, nigdje nema tih ksf datoteka, a ne znam zašto. Samo kmp.
Dodato:
I onda kako trazi lokaciju od ksf-ova, ja po uputama s foruma to skipam i kad zavrsi idem na save all, i nakon toga ni jedan set kojeg tako ucitam opet ne radi. Zato pitam jer radim sve ispravno. Jer ako radim, onda vjerojatno ne valja Flash kartica ili USB..
[/quote]


Trenutno vrijeme na Forumu 14:47

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org