YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pa800 Problemi & SkyMusic (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5327)

skoricnik 22.07.2008 21:14

Pa800 Problemi & SkyMusic
 
Pozdrav kolege...Evo ovog trenutka sam se vratio iz Beograda...Naime bio sam u SkyMusic-u da mi poprave Korg Pa800. (U pitanju je hardverska greska, tj. ne prikazuju se RAM-i, sto je i napisano na zvanicnom Korg-ovom sajtu i sto svi zaposleni u SkyMusicu to vec ZNAJU...Posto su vec imali nekih intervencija u vezi toga, logicno je da bi trebali da obezbede potrebne rezervne delove za eventualan servis...) Isao sam na zagovoren termin za popravku...

Moj otac i ja smo prevalili put od 150km u jednom pravcu da bi u 10h bili u servisu, ostavili klavijaturu i po kisi lutali Beogradom i cekali njihov poziv...

E sad tu pocinje zaplet...

Posto nas i do 17h nisu zvali, otisli smo u servis da vidimo sta se dogadja...U servisu naravno nisu popravili klavijaturu uz objasnjenje da nemaju rezervnih delova, sto se kosi sa informacijom na njihovom web-sajtu koja glasi:

Citat:

Veliki asortiman rezervnih delova, kao i mogućnost nabavke u kratkom vremenskom roku onih kojih trenutno nema na lageru, čine da je Skymusic servis danas jedan od vodećih servisa u okruženju.

S' njihove strane vrlo "profesionalno" nisu nasli za shodno ni da nam kazu da nemaju delova i da ne mogu u toku dana da je poprave...

Posto nam je naravno fejs bio ovakav -> :mad:, mi smo se uputili ka njihovoj prodavnici...Tamo smo dobili vrlo uverljiv odgovor, da ce nam popraviti klavijaturu u zakonskom roku - od 45 dana, a moj otac se PROFESIONALNO bavi muzikom (ne radi nigde, samo svira) i automatski njemu propada posao u tih mogucih 45 dana...Ko ce da nadoknadi tu stetu? A svi znate jaaako dobro kakva su danas vremena u Srbiji...Pitam se, da li moraju da obezbede BILO KAKVU zamenu za instrument koji ne mogu, zbog svoje poslovne politike, popraviti u kratrkom periodu? Dobro cu porazmisliti da li cu sledeci put uopste kupiti nesto u SkyMusicu...A zapitajte se i vi...BRUKA I SRAMOTA!!!

mikelijus 22.07.2008 21:20

Zao mi je drug,stvarno bruka i sramota.I ja imam pa800 koji za sad radi bez greske samo ne znam do kada ce tako:confused:

drmitavet 22.07.2008 21:43

E moj deckonja,WELCOME TO DISNEYLAND....I mene su pre dve godine zavlacili nedeljama za neku spravu koju sam hteo da kupim,pa su mi na kraju rekli da idem u drugu prodavnicu...bas su ovako vrlo "profesionalni"...

MilaN B.N.S 22.07.2008 21:51

SkyMusic strahota.
 
To je zabrinjavajuce,sa takvim ljudima moras znati pravi nacin.
Recimo da si mene pozvao,sve bi drugarije ispalo.
Reci mi,jesi li poneo neki pistolj kada si se tamo uputio ?

skoricnik 22.07.2008 21:51

Ma jok :rolleyes:

MilaN B.N.S 22.07.2008 21:59

Nigde bez pistolja.
 
E,pa zato drugar sledeci put kad krenes u Beograd pogotovo kad je nesto tako neizvesno,nemoj da kreces bez pistolja.
Na zalost,danas su takva vremena,a znam kako ti je jer sam imalo jednu slicnu situaciju. Pozdrav.

drmitavet 22.07.2008 22:04

Citat:

Originalno postovano od Psiho (Post 44671)
E,pa zato drugar sledeci put kad krenes u Beograd pogotovo kad je nesto tako neizvesno,nemoj da kreces bez pistolja.
Na zalost,danas su takva vremena,a znam kako ti je jer sam imalo jednu slicnu situaciju. Pozdrav.

Ajao Psiho,nemoj dete da navodis na greh,mlad je da robija...bolje da dodje do tebe,pa da te ceka u kolima,dok ti to odradis na tvoj nacin...

MilaN B.N.S 22.07.2008 22:53

Drmitavet,jesam li te pitao nesto ?
Ti si neki bukvalista.

Marco7 22.07.2008 23:02

...
 
A ja kazem da se smire strasti ;)

medino 22.07.2008 23:09

jos jedan pa800 koji je crk'o i jos jedna prica iz SKY-a...znaci neverovatno...


Trenutno vrijeme na Forumu 15:51

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org