YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Akordi i partiture (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Haris Dzinovic - Pusti me (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=8442)

cane612 11.03.2009 01:22

Haris Dzinovic - Pusti me
 
moram ovo jednoj devojci da odsviram zato pomagajte ....

EmirTotic 11.03.2009 01:30

intro Dm,G,C,Dm/2x
Dm F C Dm C G Dm
Zbog tebe noci varaju zore,zbog tebe laze san
Dm F C Dm C G Dm
Istinu kriju te oci tvoje,pusti me sad je kraj

Ref:
Dm C Dm C Dm F C G Dm
Pusti me,pusti me, odlazi kasno je,kasno za bolje dane
G Bb Dm Bb C G Dm
Sama kad ostanes vidjeces kako je,kako je bez mene / 2x

intro Dm,G,C,Dm/2x

Zasto ti usne ljubise lazno,zasto li boze moj
Nista ti nije bilo vazno,a bio sam samo tvoj

Ref:

milanche007 11.03.2009 02:14

forspil:dm-gm-cm-am-dm
strofa:dm-gm-dm -cm-am-dm. x2
ref:dm-cm-dm-b-gm-dm
gm-b-*-dm-b-gm-a-dm
* to ti je cis u basu,a adur u desnoj ruci.
iskreno mrzelo me da pisem reci,pa sam ti ovako napisao inace tu su ti svi akordi koji mogu da te snadju.pozdrav;)

makso68 11.03.2009 10:24

Strofa:d mol,g mol,d mol,C dur,a mol,C dur,d mol/2x
Refren:d mol,C dur,d mol,B dur,g mol,d mol,g mol,B dur,d mol,B dur,g mol,A7,d mol
Foršpil:d mol,g mol,C dur,a mol,d mol/2x
Ima tamo u demo sekciji,ja sam postavio,podavno,pa možeš i čuti,sam sam ja odradio u c molu,d mol je Harisova intonacija,a meni,baritonu je to malo povisoko.Pozdrav i lijepo zabavi tu curu,nemoj nas brukati!!!!

svrakan 11.03.2009 10:53

Makso ti je tacno napisao,tako sviraj

medino 11.03.2009 11:10

maksina verzija je tacna...

milnik 11.03.2009 11:30

Najtacnije od svih ponudjenih! Ima jos par ispravki ali nisu ni bitne, samo napred. Mislim da nece da ti zameri i ako ne bude savrseno.

svrakan 11.03.2009 11:39

Aj molim te ako te ne mrzi napisi koje su to ispravke?Ima samo jedan deo gde prelazi bas linija preko cis ,ali to aranzer nemoze da odsvira osim ako nije ritam isprogramiran na varijaciju?Ako te ne mrzi.

milanche007 11.03.2009 13:35

zao mi je kolege sto vas moram ispraviti,ali moja verzija je najtacnija.ja sam sinoc bas zbog decka poslusao pesmu i ispisao prave harmonije kako jesu.kao prvo u strofi posle onog amoll-a nema uopste c dur-a vec se zavrsava sa d moll-om,takodje i u refrenu ima nekih gresaka oko b dur-a i g moll-a.ne bih to pisao da nisam sinoc bas obratio paznju na sve to.a ako hocete da se zezamo sa harmonijama mogu i tako da raspisem harmonije pa ko se kako snadje,mislim da bi promena akorda isla maltene na svaki slog....a ako mislite da nisam u pravu,vi uzmite pa sknite pesmu,hheheh.pozdrav svima;)
Dodato:
jao ljudi izvinite pogresio sam u pisanju,ja pisao sve u sa molskim oznakama,izvinjavam se svima...evo sad cu da ispisem pravilno.uzassss.
jos jednom kolege izvinite

svrakan 11.03.2009 13:45

E Milanche.. :)


Trenutno vrijeme na Forumu 04:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org