YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Mobilna telefonija (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Xiaomi mi 9t pro (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=31584)

yamahapassion 08.11.2019 21:52

Xiaomi mi 9t pro
 
Drage kolege, ako neko ima ovaj tel.voleo bi da iznese svoje objektivno misljenje o njemu. Tojest da kaze iz iskustva koliko je zadovoljan telefonom u svakom smislu. Nameravam da menjam telefon, tojest da zamenim moj galaxy9 kojega koristim nekih godinu dana, i stvarno nemam nijednu zamerku za njega, jedino sto mi je malo vec dosadio. E sad, ne big izdvajao neke velike pare, a o ovom xiaomi sam sa interneta saznao da je bas "zver" od telefona, na papiru... za nekih 350ak €. U svakoj recenziji ga hvale kao "flagship killer" ili ti za malo para mnogo radosti... zbog toga bi voleo da cujem neke realne utiske od nekoga ko ga vec poseduje i da vidim da li je to stvarno tako kako stoji u internetu. Hvala unapred.

nikadvisekorg 09.11.2019 20:40

Mi 9t sam imao prilike da cackam uzivo nekih pola sata i stvarno je ekstra.
Ne mogu mnogo da ti dam nekih poredjenja jer je sve relativno sta je kome dobro, ali evo ja imam xiaomi mi a2 koji ima bilju kameru od s8 i fluidnije mi radi otkako sam ubacio miui.... Inace pre a2 sam imao s8 tako da verujem mi9t moze samo da bude jos bolji....

Kamera mu je vrh, pogotovo kad se ubaci gcam....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

yamahapassion 10.11.2019 03:36

Ipak sam poklekao... uzeo galaxy note 10+, nikada se necu opametiti :( doduse, nisam ga platio, nego sam skontao ds mi istekao ugovor, pa samo produzio, tako da u principu nista nisam izgubio, ali stvarno sam imao zelju da se pozabavim onim gore navedenim telefonom.

SavaRea 10.11.2019 10:39

Nemam taj model, ali imam stari Redmi Note 3 Pro. Ne znam tačno koliko dugo, jedno 3-5 godina i još uvek radi. On je hardverski jak i radi odlično, a taj noviji mora da radi još bolje. Moja zamerka ide na kineski način izrade. Recimo ubodem slušalice pa ih izvadim, a on ne preklopi. Pa onda bateriju sam već menjao iako imam generalno dobro mišljenje o kineskim baterijama. Glavni taster se relativno brzo zaprljao i pravio probleme. Sve su mi to sredili u jednom servisu i koristim ga i dan danas.

Imao sam u prošlosti uglavnom Samsung i bukvalno nikada nisam imao ni najmanjih hardverskih problema, osim baterije koje sam menjao. Imam takođe i jedan Huawei koji je pouzdaniji od Xiaomi i jednostavno i osećaj u ruci je bolji. Da li su i najnoviji Samsunzi tako kvalitetni ne znam, ali se nadam da jesu.

Sve u svemu mislim da treba da uzmeš taj Xiaomi jer ne verujem da u toj klasi cene možeš da nabaviš nešto bolje, ali eto budi spreman na neke nedostatke u izradi. Ako si voljan da daš više para predložio bih da tražiš nešto kod ozbiljnijih firmi.


Trenutno vrijeme na Forumu 01:23

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org