YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Nesanica? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4014)

No.1 24.03.2008 06:55

Nesanica?
 
Jel ima neko normalan ovde koji normalno spava il sam ja neki izrod?
Imate li i vi problemi sa spavanje, poremecen bioritam?
Ja jednostavno spavam kad mi dodje i kad sam premoren ne kad se mora,
kad svi spavaju i kad treba da se legne ja vampirim...

BasariStudios 24.03.2008 06:59

Siguran sam i tvrdim a to mogu i debatom i argumentima dokazati da nisi gori neg ja.

mykeli 24.03.2008 10:58

Hehehe....postoji jedan vic o tome..dok su bile kod nas one sankcije msm ‘90tih,pojavljivale su se svakakve banke(ulozis kintu i za 3-6 mes postanes bogat) e sad, mi ne bi bili to sto jesmo, da neki nisu naseli na tu prevaru…
Naime,srela se dva drugara u to vreme, i prvi pita drugog: kako si ,sta radis,sta ima novo…kako spavas ja kaze, boga mi nikako skupoca,nema para,nastavlja prvi….a drugi ce na to: ja ulozio pare u banku i od tad spavam kao beba…sat vremena spavam, tri sata placem od kako su ovi pobegli sa parama sto sam ulozio….=))=))=))

E sad,ja nisam od tih,jebem li ga kazu ljudi da sto vise starish sve manje spavas,a ja boga mi u stanju sam da spavam i kad stojim,tako da sa tim stvarima problema nemam!!!:p

mykeli 24.03.2008 10:59

Ivice i Nedime al su vam slike u p....=))=))=))=))

Alix 24.03.2008 11:31

Ja mislim da smo ja i Vaxter još veći mjesečari...Više puta kad dođem sa tezge il kad odigram igrice kasno u noć,odem na MSN kad ono Vaxter gore i veselo piše...Ja mislim da je poremećen tempo života i razlika Dan-Noć...Ja kad odem u Petak da sviram,prespavam Subotu,naveče svirka,Nedelju prespavam,Nedelju naveče prebijem za PC-jem,Ponedeljak prespavam pola dana i tako se navikavam sve do Petka...Kad dođe Petak,ista priča i tako cjela sedmica...

banex 24.03.2008 12:12

Ja samo trenutno jedem,sviram spavam.Tako svaki dan.Juce sam imao dan za opustanje i masazu al opet ostade do 3 ujutru.Tako mi vreme leti da ne mogu da verujem kad pre prodje dan.

kljucko 24.03.2008 13:16

....sve to i nekako,ali kad dodjes sa tezge u 3-4h i moras u prvu smijenu u 6h:(:(...to je ubistvo:(
Vise puta sam zaspao na poslu za mixetom,al direktor ima razumijevanja,jos uvijek.;)
Spavati volim i mogu zaspati i na drvetu kad bi se popeo,ali cu za taj sport sacekati jos nekih tridesetak godina..

maricm 24.03.2008 14:34

meni kad se spava ja u saktu mogu zaspat bez ikakvi problema.
pozzz

milanceshow 24.03.2008 15:11

Mnogi od nas zive takvim zivotom.Ja tako vec 16 godina.Kad nekim slucajem moram rano da ustanem Ja neznam kako da se ponasam.Neznam sta da radim.Popijem kafu al mi nije slatka kao ona u 2:30 preko noci.Jednom reciju -NEZDRAV ZIVOT.
Doktori kazu da nasem telu vise znaci san i odmor pre ponoci nego spavanje pola dana.JBG
Ostaje nam da se tesimo,pa da krenemo :
1) Ko spava gubi vreme
2) Ko gubi vreme gubi i novac (Vrame je novac)
3) Ko gubi novac je budala
Naravucenije: Mi smo pametni sto ne spavamo!!! *ebes doktore

jager 24.03.2008 16:14

Haha, upravo tako! Slabo i ja nadjem vremena za spavanje... a tragedija je i to, sto kad znam da moram da ustanem rano, ja rano i legnem. ALI! Vrtim se po krevetu ko kreten po sat vremena, onda se uzjebem, USTANEM, skuvam kafu, sednem za kompjuter, popusim kutiju cigara i onda najzad u 3-4 ujutro legnem. I onda u 5 ujutro PIZDIM jer ne mogu da ustanem.... zamenuli smo, mnogi od nas, dan za noc i to nam je i najveci problem... ali sta je tu je. Ja se jos uvek nosim sa tim problemom :D


Trenutno vrijeme na Forumu 03:02

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org