YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Korg pa3x edit style zamrznuje se? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=22948)

taletdkmk 12.06.2012 13:23

Korg pa3x edit style zamrznuje se?
 
Evo vidite sami pa ako neko imao slican problem i ako zna kako da resim? :) Pozdrav


Korg PA3x Problem with Edit style?
You need to upgrade your Flash Player

Marco7 12.06.2012 13:28

To je pocetak nezeljinih desavanja i to se meni javljalo i na kraju mi ja klavijatura zakovala u sred svirke brate moj :) Ucitaj osnovni sistem 1.00 i resurse da ispravi sve bugove pa onda ucitaj zadnju verziju!Tako sam dobio instrukcije iz Sky Music-a ;)

dalabu 12.06.2012 13:48

mozda bi dobro bilo kada korg zamoli da sacekate da sacekate(please weit) jer ako on moli tri puta a vi novi zadatak njemu zadate niste nista drugo uradili nego napravili guzvu u njegovom protoku informacija i on to ne moze da sazvace odjednom(tako je bar na clipu prikazano):Sporije malo sa njim (kao sa zenama) hehe,nije on tutankamon hehe.

taletdkmk 12.06.2012 15:25

Loso si svatio druze. Ako dobri pogledas ja polako pritisnem a korg eto zeza videcu marko sad dal ce se upraviti sa prvi OS pa pisacu. Pozz

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Dodato:
Eto probao sam i to. Instalirao prvi OS 1.0 probao i opet isto. Znaci sada mogu da ustanovim da nesto nije u redu sa Style. Jedino ne mogu da svatim kako sum mogli da ga oni srede a sad ja ne mogu?????????? Nije mi jasno ali eto nastavicu da otkrijem u cemu je stvar. Pozdrav

Minicevac 12.06.2012 16:33

Probaj drugi ritam druze...Ko zna kako su ovi iz dmx sredjivali sve ritmove;)

viktor011 12.06.2012 16:41

dmx ritmovi su radjeni u pro toolsu,za to ne brini,a inace i meni se to desava ponekad,kao da je sam ritam i suvise dugacak pa ga ne moze sazvakati korg,ne znam????

Vex 12.06.2012 16:58

Tale,ne cimaj se,i meni kove taj 9/8,ne moze da se edituje,nije problem u klavijaturi,problem je u samom stilu,moguce da baguje zbog nekog parametra,a mozda je i to sto viktor kaze,da je style "tezi" pa se zbog toga klavijatura buni...

Sent from Xblue Ttalk

sashaa 12.06.2012 22:15

ne bi smelo nikako da bude da je style "tezi", cak i kada je veci treba mu samo sekunda vise da ga obradi...ovde je rec o necemu drugom...mozda ste skinuli istu verziju 9/8 koja je prilikom zipovanja,uploada/downloada dobila neku gresku... da li vam se desava na jos nekom ritmu ovakav problem?

Vex 12.06.2012 23:18

Citat:

Originalno postovano od sashaa (Post 217796)
mozda ste skinuli istu verziju 9/8 koja je prilikom zipovanja,uploada/downloada dobila neku gresku...

Ovo kod mene nije 100% ;)

a druge stilove cu morati da proverim da vidim dal se desava u jos nekom.

taletdkmk 13.06.2012 01:55

Znaci ritam je OK radi sve kako sto treba ali prilikom editovanja se ovo desava. Dali moze neko ko ima pa3x i ima ovaj ritam da proba i da mi kaze dali je isto i kod njega. Pozdrav

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk


Trenutno vrijeme na Forumu 11:50

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org