YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ima li PA80 terce? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5311)

aleksandar031 21.07.2008 16:36

Ima li PA80 terce?
 
Ima ili nema?
Pozdrav od neiskusnog.;)Treba da kupim nesto, uglavnom njega preporucuju,pa ako ima terce da uzmem.pozdrav

x3meSRB 21.07.2008 16:38

ima ali trebash da podesish lepo da bi radile, a po netu uglavnom kruze setovi sa bezveze rasporedima.... mada ako si uporan i malo kontash oko toga, mozesh da namestish da radi super. ja sam imao terca na pa80 jer bez toga zvuci prazno ako nemash josh jednog solistu pored tebe.

mr_eko 21.07.2008 20:58

Citat:

Originalno postovano od x3meSRB (Post 44501)
ima ali trebash da podesish lepo da bi radile, a po netu uglavnom kruze setovi sa bezveze rasporedima.... mada ako si uporan i malo kontash oko toga, mozesh da namestish da radi super. ja sam imao terca na pa80 jer bez toga zvuci prazno ako nemash josh jednog solistu pored tebe.

slažem se s tobom da je bez terce sam klavijaturista šupalj....
pozdrav

drmitavet 22.07.2008 00:48

Ljudi,moracu da pitam komsiju Ljubisu Pavkovica ko mu svira terce kad onako zvuci...

GALA 22.07.2008 03:06

Citat:

Originalno postovano od drmitavet (Post 44565)
Ljudi,moracu da pitam komsiju Ljubisu Pavkovica ko mu svira terce kad onako zvuci...

Pa mi nismo Ljubisa Pavkovic... mi smo obicni smrtnici i terca na sintu nam puno znaci

drmitavet 22.07.2008 03:25

Citat:

Originalno postovano od GALA (Post 44575)
Pa mi nismo Ljubisa Pavkovic... mi smo obicni smrtnici i terca na sintu nam puno znaci

Vezbati,vezbati,vezbati...i opet vezbati,pa kad mislis da si uvezbao,opet vezbati...i tako dok ne shvatis da ti prsti beze ispred mozga.Jel ti GALA stvarno mislis da medj publikom ima vise od deset posto muzikalnih?Od tih deset posto,devedeset posto se napije za sat i po,pa ih i ne zanima dal sviras terce,smo neka cepa...Posle dva sata ne bi trebao da pazis na terce,vec na to kako da sacuvas klavijaturu od piva i vinjaka...za tri sata...ne zanima te da menjas zvuk na klavijaturi...Pitaj mene,tezgario sam 15 godina{vise ne},prosao sito i reseto,i nisam nigde cuo da se neko buni zbog terci.Mada jeste,bolje se zvuci...a brdo pesama mozes da odsviras sam terce,bez "magicnog dugmenceta"...

No.1 22.07.2008 14:18

Citat:

Originalno postovano od drmitavet (Post 44577)
Vezbati,vezbati,vezbati...i opet vezbati,pa kad mislis da si uvezbao,opet vezbati...i tako dok ne shvatis da ti prsti beze ispred mozga.Jel ti GALA stvarno mislis da medj publikom ima vise od deset posto muzikalnih?Od tih deset posto,devedeset posto se napije za sat i po,pa ih i ne zanima dal sviras terce,smo neka cepa...Posle dva sata ne bi trebao da pazis na terce,vec na to kako da sacuvas klavijaturu od piva i vinjaka...za tri sata...ne zanima te da menjas zvuk na klavijaturi...

I kad zavrsi svirka kazes:"Jebem ti zivot"

drmitavet 22.07.2008 14:29

Bas tako...I ne zanima te dal je moglo da bude bolje...

dux 22.07.2008 15:04

pozdrav ljudi... ma mislim da svatko zeli da bude bolji. A kad bi tako razmisljali onda bi svi svirali na x5d ili jos nesto gore a nebi uzimali tr ili extreme;) Ajd kad se vec djelom prica o tercama jel mi mozete pomoci. Mislio sam ucitati global iz terce midi in-out seta i poneki performance a onda sa flash karte staviti sempl pod taj performance. Naravno spojiti kabel na in i out. Jel to moze tako

Evo da se i zahvalim jos jednom kolegi kresi na pomoci

pozdrav

kreso 22.07.2008 15:50

Nema na čemu prijatelju !

Dux, ovo ide, al moraš i user soundove također presnimit na isto mjesto u usere, inaće nema vajde. Mislim, tercirat će on, al producirat će drugi zvuk tj instrument pod kojim ti je u user-u pod tim brojem koji prima instrukciju iz performance. Ostalo kopa bez pol beda.


Trenutno vrijeme na Forumu 14:54

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org